Kancelaria GESSEL doradzała grupie inwestorów przy inwestycji w spółkę Profi Sp. z o.o.

12.12.2019 Aktualności

Kancelaria GESSEL doradzała grupie inwestorów indywidualnych przy inwestycji w spółkę Profi Sp. z o.o. w ramach transakcji nabycia spółki od Bounty Brand przez konsorcjum, na czele którego stanął AMC Capital IV którego doradcą jest Mezzanine Management.

Profi Sp. z o.o. jest czołowym na polskim rynku producentem pasztetów, dań gotowych i konserw mięsnych, działającym od 1993 roku. Profi niezmiennie stawia na jakość, jest laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień a walory smakowe produktów doceniają konsumenci zarówno w Polsce jak i za granicą.

Mezzanine Management jest wyłącznym doradcą rodziny funduszy Accession Mezzanine Capital, będącego pionierem na rynku finansowania mezzanine w Europie Środkowej. Transakcja jest ósmą inwestycją funduszu AMC Capital IV, o łącznej wartości 264 mln euro. Jest również 53. inwestycją rodziny funduszy AMC w regionie, których łączna wartość kapitałów przekracza 800 mln euro.

Zespołem GESSEL kierował Karol Sokół, managing associate, adwokat a całość transakcji nadzorowała Małgorzata Badowska, wspólnik, radca prawny. 

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!