Kancelaria GESSEL doradzała grupie inwestorów indywidualnych przy inwestycji w spółkę Profi Sp. z o.o. w ramach transakcji nabycia spółki od Bounty Brand przez konsorcjum, na czele którego stanął AMC Capital IV którego doradcą jest Mezzanine Management.

Profi Sp. z o.o. jest czołowym na polskim rynku producentem pasztetów, dań gotowych i konserw mięsnych, działającym od 1993 roku. Profi niezmiennie stawia na jakość, jest laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień a walory smakowe produktów doceniają konsumenci zarówno w Polsce jak i za granicą.

Mezzanine Management jest wyłącznym doradcą rodziny funduszy Accession Mezzanine Capital, będącego pionierem na rynku finansowania mezzanine w Europie Środkowej. Transakcja jest ósmą inwestycją funduszu AMC Capital IV, o łącznej wartości 264 mln euro. Jest również 53. inwestycją rodziny funduszy AMC w regionie, których łączna wartość kapitałów przekracza 800 mln euro.

Zespołem GESSEL kierował Karol Sokół, managing associate, adwokat a całość transakcji nadzorowała Małgorzata Badowska, wspólnik, radca prawny.