Kancelaria GESSEL doradzała Grupie LUX MED przy zakupie placówki medycznej w Nowym Sączu

12.03.2020 Aktualności

Kancelaria GESSEL doradzała Grupie LUX MED, która jest liderem rynku prywatnej opieki medycznej w Polsce, w zakupie Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej REMEDIUM Sp. z o.o. w Nowym Sączu.

Kancelaria GESSEL świadczyła kompleksowe doradztwo prawne na każdym etapie transakcji, zaczynając od analizy due dilligence, poprzez przygotowanie pełnej dokumentacji transakcji i doradztwa w czasie realizacji inwestycji, na zamknięciu transakcji kończąc. Pracami nad projektem kierował Michał Boryczka, managing associate, radca prawny. Wspierali go Mykoła Zembra, starszy prawnik, adwokat oraz prawnicy Erazm Dutkiewicz oraz Piotr Tracz.

Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Firma zapewnia swoim klientom pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową LUX MED. Grupa konsekwentnie realizuje plan rozbudowy sieci centrów medycznych – zakup placówki Remedium jest jego kolejnym etapem. 

NZOZ „Remedium” Sp. z o.o. – Centrum medyczne istnieje w Nowym Sączu od 2000 r. i jest jednym z wiodących świadczeniodawców na lokalnym rynku usług ochrony zdrowia. Placówka oferuje konsultacje lekarskie w wielu specjalizacjach, oferując świadczenia zdrowotne zarówno komercyjnie, jak i w ramach kontraktu z NFZ.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!