Kancelaria GESSEL doradzała Grupie LUX MED w transakcji nabycia kliniki urologicznej HIFU CLINIC

25.06.2021 Aktualności

Kancelaria GESSEL wspierała Grupę LUX MED w kolejnej transakcji. Jest to kolejny etap rozwoju Grupy, w ramach którego dołącza do niej HIFU CLINIC, europejski lider w zakresie nowoczesnej diagnostyki raka prostaty.

Doradztwo Kancelarii miało kompleksowy charakter i obejmowało wszystkie etapy transakcji, od analizy due diligence, poprzez prace nad dokumentacją transakcyjną i ich negocjacje.

Całość prac transakcyjnych nadzorował oraz prowadził Michał Boryczka, managing associate, radca prawny, wspierany przez Piotra Tracza, prawnika oraz Erazma Dutkiewicza, prawnika.

HIFU CLINIC to pierwszy w Polsce ośrodek kompleksowej diagnostyki i nowoczesnego leczenia nowotworu prostaty, w którym wykorzystujemy wszystkie dostępne metody. W klinice przyjmuje 25 najwyższej klasy specjalistów, którzy współtworzą zalecenia i komunikację medyczną o zasięgu globalnym w obrębie Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.

Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Firma zapewnia swoim klientom pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową LUX MED. 

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!