Kancelaria GESSEL doradzała Polskiemu Bankowi Komórek Macierzystych przy podpisaniu przedwstępnej umowy zakupu akcji niemieckiej spółki eticur)

01.07.2020 Aktualności

Polski Bank Komórek Macierzystych zawarł ze spółką InGeneron oraz osobą fizyczną przedwstępną umowę zakupu 100 proc. udziałów niemieckiej spółki eticur) oraz wierzytelności względem spółki.

Przeprowadzenie transakcji uzależnione jest od spełnienia warunków zawieszających obejmujących m.in. spłatę przez eticur) części pożyczek udzielonych przez sprzedającego oraz uzyskania przez PBKM zgody banku PKO BP (który jest kredytodawcą PBKM) na przeprowadzenie transakcji.

Kancelaria GESSEL świadczyła usługi doradztwa prawnego na rzecz Polskiego Banku Komórek Macierzystych, zapewniając kompleksową obsługę prawną przygotowania, negocjacji i podpisania dokumentacji transakcyjnej. 

W projekt zaangażowani byli: Maciej Kożuchowski, wspólnik, radca prawny oraz m.in. z Piotr Rysiak, starszy prawnik, adwokat i Anna Haciuk, prawnik.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!