Kancelaria GESSEL świadczyła kompleksowe doradztwo prawne na rzecz spółki H88 oraz R22 i jej akcjonariuszy w transakcji odkupienia akcji spółki H88 od funduszu zarządzanego przez 3TS Capital Partners. Doradztwo Kancelarii GESSEL obejmowało m.in. przygotowanie i negocjacje dokumentacji transakcyjnej.

Kancelaria doradzała również spółce H88 podczas inwestycji w spółkę przez fundusz zarządzany przez 3TS Capital Partners.

Transakcję prowadził Karol Sokół, managing associate, adwokat wraz z Michałem Osowskim, aplikantem radcowskim, pod nadzorem Małgorzaty Badowskiej, wspólniczki, radcy prawnego.

 

Grupa R22 oferuje nowoczesne usługi w oparciu o samodzielnie wytworzone, zaawansowane rozwiązania i systemy teleinformatyczne. Głównym elementem oferty są usługi hostingowe, omnichannel communication i sprzedaż domen internetowych (m.in. poprzez marki takie jak Hekko.pl, Super-Host.pl, Biznes-Host.pl, Domeny.pl, Ogicom.pl, Active24.pl, Linuxpl.com i Futurehost.pl).

3TS Capital Partners jest funduszem venture capital działającym w Europie Środkowej i Wschodniej (w Budapeszcie, Bukareszcie, Pradze, Wiedniu i Warszawie) Dedykowany jest przed wszystkim sektorom technologicznym i związanym z marketingiem i mediami. Inwestuje w projekty, które wymagają kapitału na przyspieszenie wzrostu.