Kancelaria GESSEL doradzała spółce H88 oraz R22 w transakcji odkupienia ostatniego pakietu akcji spółki H88 oraz pozyskania finansowania przez Grupę R22 od konsorcjum banków: mBank oraz ING Bank

02.02.2020 Aktualności

Kancelaria GESSEL świadczyła kompleksowe doradztwo prawne na rzecz spółki H88 oraz R22 i jej akcjonariuszy w transakcji odkupienia akcji spółki H88 od funduszu zarządzanego przez 3TS Capital Partners.

Prawnicy kancelarii GESSEL zapewnili również spółce R22 wsparcie w zakresie raportowania giełdowego w ramach przeprowadzonej Transakcji.

Kancelaria doradzała również Grupie R22 w pozyskaniu finasowania w postaci kredytu konsorcjalnego udostępnionego przez mBank oraz ING Bank Śląski, zapewniającego m.in. finasowanie na nabycie akcji H88 od funduszu zarządzanego przez 3TS Capital Partners.

Zespołem kancelarii doradzającym w zakresie pozyskania finansowania kierowała Małgorzata Badowska, wspólnik, radca prawny, z udziałem Katarzyny Matyszewskiej, prawniczki.
Transakcję prowadził Karol Sokół, managing associate, adwokat wraz z Michałem Osowskim, prawnikiem.

W zakresie raportowania giełdowego Spółce doradzali Magdalena Szeplik, managing associate, adwokat oraz Michał Szutenbach, starszy prawnik, adwokat.

R22 to dynamicznie rosnąca grupa technologiczna oferująca kompleksowe usługi wspierające firmy w obecności w Internecie, automatyzacji procesów biznesowych, w szczególności komunikacji, marketingu i sprzedaży. Grupa koncentruje się na skalowalnych usługach oferowanych w modelu abonamentowym oraz SaaS (ang. Software as a Service), prowadząc działalność w ramach całego łańcucha wartości – od tworzenia własnych rozwiązań, przez ich utrzymanie od strony technologicznej, po kompleksową sprzedaż i obsługę klienta.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!