Kancelaria GESSEL doradzała spółce Simple S.A. i jej kluczowym akcjonariuszom przy zawarciu umowy inwestycyjnej dotyczącej sprzedaży akcji Spółki w ramach wezwania

11.12.2020 Aktualności

Kancelaria GESSEL zapewniała kompleksową obsługę prawną dla spółki Simple S.A. i jej kluczowych akcjonariuszy przy zawarciu umowy inwestycyjnej dotyczącej sprzedaży akcji Spółki w ramach wezwania, które zostało ogłoszone przez Total Specific Solutions, podmiot z grupy Constellation Software Inc.

Doradztwo Kancelarii GESSEL obejmowało w szczególności wsparcie w procesie przygotowania i negocjacji dokumentacji transakcyjnej oraz doradztwo z zakresu prawa rynków kapitałowych.

Zamknięcie transakcji uzależnione jest od spełnienia się warunków zawieszających, w szczególności udzielenia przez UOKiK zgody na dokonanie koncentracji.

Projekt prowadzony był przez Karola Sokoła, managing associate, adwokata, oraz Michała Osowskiego, starszego prawnika, radcę prawnego, z udziałem Dominika Kaszuby, prawnika i Jędrzeja Besztaka, prawnika. Za zagadnienia związane z prawem rynków kapitałowych odpowiadała Julia Trzmielewska, starszy prawnik. Całość nadzorowała Małgorzata Badowska, wspólnik, radca prawny.

Simple S.A. jest notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie firmą z branży IT z ponad 30-letnim doświadczeniem i bogatym portfolio innowacyjnych systemów informatycznych kompleksowo wspomagających zarządzanie, w szczególności do zarządzania personelem, kontroli finansów, optymalizacji produkcji, budżetowania czy rozliczania projektów.

Total Specific Solutions jest wiodącą grupą oprogramowania dla rynków wertykalnych w Europie, wchodzącą w skład Constellation Software Inc. (CSI), jednej z największych i najbardziej szanowanych firm software’owych w Ameryce Północnej, notowanej na kanadyjskiej giełdzie papierów wartościowych.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!