Kancelaria GESSEL doradzała spółkom R22 S.A. oraz H88 S.A. w inwestycji w Sellintegro sp. z o.o.

01.09.2021 Aktualności

Kancelaria GESSEL świadczyła kompleksowe doradztwo prawne na rzecz spółek R22 S.A. oraz H88 S.A. w inwestycji w spółkę Sellintegro sp. z o.o., specjalizującą się w automatyzacji i masowej integracji systemów zarządczych i księgowych z platformami e‑commerce. Dzięki inwestycji Grupa R22 znaczącą rozszerzyła swoje kompetencje i ofertę usług e-commerce.

Doradztwo Kancelarii GESSEL obejmowało m.in. due diligence, przygotowanie i negocjacje dokumentacji transakcyjnej oraz wsparcie w zamknięciu transakcji.

Transakcję prowadził Karol Sokół, partner, adwokat wraz z Michałem Osowskim, starszym prawnikiem, radcą prawnym oraz prawnikami Jędrzejem Besztakiem i Dominikiem Kaszubą. Proces due diligence przeprowadził zespół koordynowany przez Jędrzeja Besztaka, prawnika, w skład którego wchodzili starsi prawnicy: Przemysław Przybył Agnieszka Nowacka, oraz prawnicy Dominik KaszubaKarolina Sobóla.

Grupa R22 to dynamicznie rosnąca grupa technologiczna oferująca kompleksowe usługi wspierające firmy w obecności w Internecie, automatyzacji procesów biznesowych, w szczególności komunikacji, marketingu i sprzedaży. Z usług Grupy korzystają zarówno małe i średnie firmy, jak i duże przedsiębiorstwa. Portfolio Grupy obejmuje przede wszystkim usługi hostingowe i sprzedaż domen, certyfikatów SSL i sklepów internetowych, usługi wielokanałowej komunikacji SMS, mobile i e-mail, marketing automation oraz usługi telekomunikacyjne.

Sellintegro udostępnia w modelu SaaS narzędzia służące do automatyzacji i masowej integracji systemów informatycznych. Spółka wypracowała unikalną technologię umożliwiającą szybką integrację systemów e-commerce z platformami lub systemami księgowymi, magazynowymi, logistycznymi, finansowymi i innymi (ERP, CRM, WMS). Sellintegro jest czołowym dostawcą integracji systemów biznesowych z e-commerce w Polsce.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!