Kancelaria GESSEL kompleksowo obsługiwała transakcję nabycia przez Vercom S.A. udziałów w Userengage sp. z o.o.

22.10.2018 Aktualności

Kancelaria GESSEL zapewniła kompleksową obsługę prawną transakcji polegającej na inwestycji spółki Vercom S.A. w spółkę Userengage sp. z o.o., reprezentując obie strony transakcji z zastosowaniem zasad „chińskiego muru”. Doradztwo obejmowało m.in. przeprowadzenie due diligence, przygotowanie dokumentacji transakcyjnej, prowadzenie negocjacji oraz wsparcie przy zamknięciu transakcji.

W projekt zaangażowani byli członkowie zespołu kierowanego przez Małgorzatę Badowską, wspólnika, radcę prawnego.

Po stronie Vercom pracami nad projektem kierował Michał Osowski, przy wsparciu Karola Sokoła. W pracach związanych z audytem udział brali Artur Kruszewski i Piotr Tracz.

Po stronie Userengage projekt prowadził Krzysztof Jasiński z udziałem Mateusza Bąka, przy wsparciu Michała Bochowicza.

Vercom S.A. to spółka technologiczna z Grupy R22, tworząca innowacyjne rozwiązania w modelu SaaS, dostarczająca rozwiązania technologiczne w obszarze omnichanel communication. Spółka jest laureatem prestiżowego rankingu Deloitte Technology Fast 50 CEE, w 2015 oraz 2018 roku.

UserEngage to platforma do automatyzacji marketingu. Umożliwia ona m. in. zbieranie danych na temat odwiedzających stronę internetową, dostarczanie im spersonalizowanych wiadomości oraz automatyzację procesów sprzedażowych.

 

 

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!