Reprezentacja Kancelarii GESSEL będzie obecna na Prawniczych Targach Praktyk i Pracy (stoisko numer 9), które odbędą się 13 marca 2018 r., w Bibliotece Uniwersyteckiej, ul. Dobra 56/66.

Targi Prawnicze są niepowtarzalną okazją, aby studenci i absolwenci prawa mogli spotkać się z potencjalnymi pracodawcami i uzyskać aktualne informacje na temat pracy, praktyk i staży w branży prawnej. Na stoisku Kancelarii GESSEL studenci i młodzi prawnicy będą mogli uzyskać informacje dotyczące Kancelarii i obszarów jej działalności. Jest to też możliwość by zapoznać się z warunkami realizowanego cyklicznie Programu Mentorskiego, którego III edycja rozpocznie się już we wrześniu, oraz dowiedzieć się co należy zrobić aby dostać się na miesięczne płatne praktyki letnie w Kancelarii GESSEL.

Dodatkowo podczas Prawniczych Targów Praktyk i Pracy odbywają się: szkolenia, warsztaty, symulacje i konkursy. Warsztat zatytułowany "Strategia rozwoju zawodowego prawnika" poprowadzi Maciej Trąbski, radca prawny w zespole Special Cases/ Risk & Support kancelarii GESSEL. Będzie to praktyczny warsztat-pigułka, którego celem będzie omówienie kluczowych aspektów rozwoju zawodowego prawnika i znalezienie odpowiedzi na pytania nurtujące młodych prawników, takie jak: Jak wybrać specjalizację? Od jakiej kancelarii zacząć karierę? Na czym się skupić? Czego unikać? Nad rozwojem jakich kompetencji pracować? 

Serdecznie zapraszamy do udziału w targach. Szczegółowy plan oraz informacje o wystawcach dostępne na stronie: targiprawnicze.pl