Kancelaria GESSEL nominowana w konkursie Diamenty Private Equity w kategorii Kancelaria Prawna Roku

01.01.1970 Aktualności

Kancelaria GESSEL otrzymała nominację w konkursie Diamenty Private Equity w kategorii Kancelaria Prawna Roku (obsługa transakcji).

Wręczenie nagród w prestiżowym konkursie Diamenty Private Equity pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych będzie zwieńczeniem kolejnej edycji konferencji INVESTMENT FORUM & AWARDS GALA, która po raz dziewiąty skupi liderów dynamicznie rozwijającego się sektora private equity w Polsce w dyskusji na najważniejsze tematy dla rozwoju branży. Diamenty Private Equity to nagroda przyznawana przez Executive Club przedsiębiorcom i firmom związanym z branżą private equity, którzy w sposób szczególny przyczynili się do rozwoju polskiej gospodarki i w 2017 roku dokonali istotnych inwestycji w kraju i za granicą, a ponadto wyróżniają się wysokim poziomem merytorycznym, efektywnością ekonomiczną i innowacyjnością.

Kancelaria GESSEL po raz kolejny znalazła się w gronie wyróżnionych czterech kancelarii w kategorii Kancelaria Prawna Roku.

Gala rozdania nagród jest planowana na 8 maja br.

Szczegóły na: investment-forum-awards-gala-2018-program

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

14.09.2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023 w kategoriach M&A, Capital markets: Equity, Capital markets: Debt. In...

Aktualności
Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

11.08.2023

Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023

Transakcja sprzedaży  100% udziałów w spółce PCB Technical Solutions Limited na rzecz spółki Sescom SA, której byliśmy doradzą w tym procesie,  jest w finale w prestiżow...

Aktualności
Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!