Kancelaria GESSEL nominowana w konkursie Diamenty Private Equity w kategorii Kancelaria Prawna Roku

01.01.1970 Aktualności

Kancelaria GESSEL otrzymała nominację w konkursie Diamenty Private Equity w kategorii Kancelaria Prawna Roku (obsługa transakcji).

Wręczenie nagród w prestiżowym konkursie Diamenty Private Equity pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych będzie zwieńczeniem kolejnej edycji konferencji INVESTMENT FORUM & AWARDS GALA, która po raz dziewiąty skupi liderów dynamicznie rozwijającego się sektora private equity w Polsce w dyskusji na najważniejsze tematy dla rozwoju branży. Diamenty Private Equity to nagroda przyznawana przez Executive Club przedsiębiorcom i firmom związanym z branżą private equity, którzy w sposób szczególny przyczynili się do rozwoju polskiej gospodarki i w 2017 roku dokonali istotnych inwestycji w kraju i za granicą, a ponadto wyróżniają się wysokim poziomem merytorycznym, efektywnością ekonomiczną i innowacyjnością.

Kancelaria GESSEL po raz kolejny znalazła się w gronie wyróżnionych czterech kancelarii w kategorii Kancelaria Prawna Roku.

Gala rozdania nagród jest planowana na 8 maja br.

Szczegóły na: investment-forum-awards-gala-2018-program

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

08.05.2024

Zostaliśmy członkiem Niderlandzko-Polskiej Izby Handlowej!

Dołączenie do tej prestiżowej organizacji to dla nas ogromne wyróżnienie i okazja do dalszego rozwoju naszych międzynarodowych relacji biznesowych. Jesteśmy dumni, że m...

Aktualności
Zostaliśmy członkiem Niderlandzko-Polskiej Izby Handlowej!

16.04.2024

Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska

Nasze doradztwo miało charakter kompleksowy i obejmowało wszystkie etapy transakcji, w tym badanie prawne due diligence, przygotowanie i negocjacje dokumentacji transakc...

Aktualności
Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys