Kancelaria GESSEL, wspólnie z ICC Polska oraz ICC International, serdecznie zaprasza do udziału w konferencji „Dispute Resolution in M&A Transactions”, która odbędzie się w dniach 23-24 maja 2019 roku w Centrum Konferencyjnym POLIN. Będzie to piąta, jubileuszowa, edycja konferencji.

„Dispute Resolution in M&A Transactions” to prestiżowa konferencja poświęcona zagadnieniom arbitrażu w transakcjach fuzji i przejęć. Światowej klasy eksperci spotkają się w Warszawie aby dyskutować o bieżących trendach oraz praktycznych aspektach związanych z arbitrażem w transakcjach M&A. Ich obecność zapewni pasjonującą dyskusję na aktualne tematy z dziedziny arbitrażu w sporach, dotyczących transakcji M&A.

Konferencja skierowana jest do arbitrów, prawników (w szczególności specjalizujących się w arbitrażu oraz fuzjach i przejęciach), prawników korporacyjnych oraz doradców biznesowych.

Tematy sesji będą dotyczyły bieżących trendów oraz najciekawszych problemów w arbitrażu transakcjach fuzji i przejęć, strategii biznesowej Belt and Road, zagadnień proceduralnych, finansowania sporów (m.in. przez strony trzecie) oraz niuansów złożonych transakcji M&A. W programie znalazły się również trzy sesje „case study” oraz panele dyskusyjne.
Konferencja zostanie przeprowadzona w języku angielskim.

Rejestracja na Konferencję trwa! 

Wszystkie szczegóły dotyczące konferencji oraz panel do rejestracji on-line dostępne są na stronie konferencyjnej: http://disputeresolutionmaconference.com/ oraz na profilu konferencji w serwisie LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/disputeresolutioninm&atransactionsconference/