27 lipca poznaliśmy wyniki tegorocznej 18. już edycji Rankingu Kancelarii Prawniczych organizowanego przez dziennik Rzeczpospolita. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza Kancelaria otrzymała nagrodę w kategorii Pro bono.

źródło: Rzeczpospolita

źródło: Rzeczpospolita

Kancelaria GESSEL od wielu lat wspiera cele podmiotów związanych ze sztuką współczesną, dobrem publicznym, edukacją, dlatego szczególnie cieszy nas to wyróżnienie (więcej o naszym zaangażowaniu w działalność pro bono: TUTAJ). Nagroda ta jest efektem wytężonej, bezinteresownej pracy naszych prawników, m.in. dr Beaty Gessel-Kalinowska vel Kalisz, Senior Partner i założycielki Kancelarii GESSEL oraz Fundacji GESSEL dla Zachęty i dla Muzeum Narodowego w Warszawie, Joanny Kisielińskiej-Garncarek, Marii Dudzińskiej, Aldony Pietrzak, Michała Boryczki, Macieja Boryczko, Michała Bochowicza, Marty Grabiec, Krzysztofa Jasińskiego, Marcina Maciejaka, Karoliny Olszewskiej, Piotra Tracza, Erazma Dutkiewicza i innych. 

Ranking Kancelarii Prawniczych organizowany przez „Rzeczpospolitą” to jedno z najważniejszych wydarzeń w środowisku prawniczym. Ten rok jest wyjątkowy - ze względu na ograniczenia wynikające z pandemii organizatorzy musieli zrezygnować z gali w tradycyjnej formie - ogłoszenie wyników musiało przenieść się do rzeczywistości wirtualnej. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia uroczystej gali ogłoszenia wyników i przyznania wyróżnień