Kancelaria GESSEL partnerem konferencji „Praca 4.0 – Rynek pracy, Kodeks Pracy, wynagrodzenia i ubezpieczenia w XXI w.”

14.11.2016 Aktualności

Prawnicy z Zespołu Prawa Pracy z Kancelarii GESSEL wezmą udział w konferencji „Praca 4.0 – Rynek pracy, Kodeks Pracy, wynagrodzenia i ubezpieczenia w XXI w.”, organizowanej przez Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych Lewiatan.

Konferencja, która zgromadzi znakomitych ekspertów, w tym przedstawicieli ministerstw, ZUS, PIP, Komisji kodyfikacyjnej, szefów HR oraz naukowców odbędzie się w dniach 5-6 grudnia 2016 roku w Warszawie.

Pierwszy dzień konferencji będzie poświęcony kierunkom zmian na rynku pracy oraz dyskusji w jaki sposób Polska może stać się bardziej atrakcyjnym rynkiem pracy oraz jak taki rynek budować.

Drugiego dnia odbędzie się kilkanaście równoległych warsztatów tematycznych. W dwa warsztaty zaangażowani będą przedstawiciele Kancelarii GESSEL: Dorota Bryndal, wspólnik kancelarii oraz Adam Kraszewski, managing associate:

9.00 – 10:45 Restrukturyzacja przedsiębiorstw – od restrukturyzacji zatrudnienia do fuzji i przejęć – omówienie praktycznych aspektów z perspektywy prawa pracy;

15.30 – 16.45 Zatrudnianie menadżerów – pomiędzy teorią a praktyką — swoboda regulacji czy wygoda modelu kodeksowego? — elastyczność czy bezpieczeństwo?

Serdecznie zapraszamy! 

 

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

14.09.2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023 w kategoriach M&A, Capital markets: Equity, Capital markets: Debt. In...

Aktualności
Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

11.08.2023

Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023

Transakcja sprzedaży  100% udziałów w spółce PCB Technical Solutions Limited na rzecz spółki Sescom SA, której byliśmy doradzą w tym procesie,  jest w finale w prestiżow...

Aktualności
Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!