Kancelaria GESSEL partnerem konferencji „Praca 4.0 – Rynek pracy, Kodeks Pracy, wynagrodzenia i ubezpieczenia w XXI w.”

14.11.2016 Aktualności

Prawnicy z Zespołu Prawa Pracy z Kancelarii GESSEL wezmą udział w konferencji „Praca 4.0 – Rynek pracy, Kodeks Pracy, wynagrodzenia i ubezpieczenia w XXI w.”, organizowanej przez Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych Lewiatan.

Konferencja, która zgromadzi znakomitych ekspertów, w tym przedstawicieli ministerstw, ZUS, PIP, Komisji kodyfikacyjnej, szefów HR oraz naukowców odbędzie się w dniach 5-6 grudnia 2016 roku w Warszawie.

Pierwszy dzień konferencji będzie poświęcony kierunkom zmian na rynku pracy oraz dyskusji w jaki sposób Polska może stać się bardziej atrakcyjnym rynkiem pracy oraz jak taki rynek budować.

Drugiego dnia odbędzie się kilkanaście równoległych warsztatów tematycznych. W dwa warsztaty zaangażowani będą przedstawiciele Kancelarii GESSEL: Dorota Bryndal, wspólnik kancelarii oraz Adam Kraszewski, managing associate:

9.00 – 10:45 Restrukturyzacja przedsiębiorstw – od restrukturyzacji zatrudnienia do fuzji i przejęć – omówienie praktycznych aspektów z perspektywy prawa pracy;

15.30 – 16.45 Zatrudnianie menadżerów – pomiędzy teorią a praktyką — swoboda regulacji czy wygoda modelu kodeksowego? — elastyczność czy bezpieczeństwo?

Serdecznie zapraszamy! 

 

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

28.05.2024

Cykl webinarów podatkowych!

Serdecznie zapraszamy na cykl webinarów podatkowych. Pierwsze spotkanie poświęcimy unijnym zmianom w podatku u źródła. Podczas szkolenia omówimy m.in.: - Jakie ...

Aktualności
Cykl webinarów podatkowych!

08.05.2024

Zostaliśmy członkiem Niderlandzko-Polskiej Izby Handlowej!

Dołączenie do tej prestiżowej organizacji to dla nas ogromne wyróżnienie i okazja do dalszego rozwoju naszych międzynarodowych relacji biznesowych. Jesteśmy dumni, że m...

Aktualności
Zostaliśmy członkiem Niderlandzko-Polskiej Izby Handlowej!
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys