Kancelaria GESSEL partnerem konferencji „Praca 4.0 – Rynek pracy, Kodeks Pracy, wynagrodzenia i ubezpieczenia w XXI w.”

14.11.2016 Aktualności

Prawnicy z Zespołu Prawa Pracy z Kancelarii GESSEL wezmą udział w konferencji „Praca 4.0 – Rynek pracy, Kodeks Pracy, wynagrodzenia i ubezpieczenia w XXI w.”, organizowanej przez Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych Lewiatan.

Konferencja, która zgromadzi znakomitych ekspertów, w tym przedstawicieli ministerstw, ZUS, PIP, Komisji kodyfikacyjnej, szefów HR oraz naukowców odbędzie się w dniach 5-6 grudnia 2016 roku w Warszawie.

Pierwszy dzień konferencji będzie poświęcony kierunkom zmian na rynku pracy oraz dyskusji w jaki sposób Polska może stać się bardziej atrakcyjnym rynkiem pracy oraz jak taki rynek budować.

Drugiego dnia odbędzie się kilkanaście równoległych warsztatów tematycznych. W dwa warsztaty zaangażowani będą przedstawiciele Kancelarii GESSEL: Dorota Bryndal, wspólnik kancelarii oraz Adam Kraszewski, managing associate:

9.00 – 10:45 Restrukturyzacja przedsiębiorstw – od restrukturyzacji zatrudnienia do fuzji i przejęć – omówienie praktycznych aspektów z perspektywy prawa pracy;

15.30 – 16.45 Zatrudnianie menadżerów – pomiędzy teorią a praktyką — swoboda regulacji czy wygoda modelu kodeksowego? — elastyczność czy bezpieczeństwo?

Serdecznie zapraszamy! 

 

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

19.02.2024

Chambers Global 2024

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma oraz poszczególni eksperci po raz kolejny zostali wyróżnieni przez wydawnictwo Chambers & Partners w tegorocznej edycji „...

Aktualności
Chambers Global 2024

06.02.2024

Diamenty Forbesa 2024

Diament Forbesa 2024 dla GESSEL! Jesteśmy dumni, że po raz kolejny otrzymaliśmy tak zacną nagrodę. Oznacza ona uznanie siły, zdolności budowania wartości i jakości...

Aktualności
Diamenty Forbesa 2024
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!