Kancelaria GESSEL partnerem międzynarodowej konferencji „2017 Dispute Resolution in M&A Transactions”

22.05.2017 Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że Kancelaria GESSEL była partnerem czwartej edycji międzynarodowej konferencji „Dispute Resolution in M&A Transactions”, która odbyła się 18 i 19 maja 2017 roku w Hotelu Polonia.

„Dispute Resolution in M&A Transactions” to prestiżowa konferencja poświęcona zagadnieniom arbitrażu w transakcjach fuzji i przejęć. Światowej sławy eksperci spotkali się w Warszawie aby dyskutować o bieżących trendach oraz praktycznych aspektach związanych z arbitrażem w transakcjach M&A. Konferencja odbyła się w języku angielskim a poruszane tematy dotyczyły najciekawszych problemów w arbitrażu transakcji fuzji i przejęć, zagadnień proceduralnych, obliczania odszkodowań, a także case study.

W programie znalazły się cztery panele dyskusyjne. Wprowadzenie do II Panelu : Declaratory awards in M&A / Comparative approach wygłosiła mec. Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz, senior partner, założyciel Kancelarii GESSEL. Inicjatorka i przewodnicząca Konferencji, która została nominowana do nagrody OGEMID w kategorii Diversity za jej organizację.

Odbyły się również cztery sesje „case study”. Jedną z sesji była GESSEL Case Study: Culpa in contrahendo: tips and traps in negotiation of M&A transactions, prezentowana przez Natalię Jodłowską, radcę prawnego Kancelarii GESSEL oraz Michała Pochodyłę Counsel, prawnika, LL.M. Kancelarii GESSEL.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

19.02.2024

Chambers Global 2024

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma oraz poszczególni eksperci po raz kolejny zostali wyróżnieni przez wydawnictwo Chambers & Partners w tegorocznej edycji „...

Aktualności
Chambers Global 2024

06.02.2024

Diamenty Forbesa 2024

Diament Forbesa 2024 dla GESSEL! Jesteśmy dumni, że po raz kolejny otrzymaliśmy tak zacną nagrodę. Oznacza ona uznanie siły, zdolności budowania wartości i jakości...

Aktualności
Diamenty Forbesa 2024
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!