Kancelaria GESSEL partnerem międzynarodowej konferencji „2017 Dispute Resolution in M&A Transactions”

22.05.2017 Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że Kancelaria GESSEL była partnerem czwartej edycji międzynarodowej konferencji „Dispute Resolution in M&A Transactions”, która odbyła się 18 i 19 maja 2017 roku w Hotelu Polonia.

„Dispute Resolution in M&A Transactions” to prestiżowa konferencja poświęcona zagadnieniom arbitrażu w transakcjach fuzji i przejęć. Światowej sławy eksperci spotkali się w Warszawie aby dyskutować o bieżących trendach oraz praktycznych aspektach związanych z arbitrażem w transakcjach M&A. Konferencja odbyła się w języku angielskim a poruszane tematy dotyczyły najciekawszych problemów w arbitrażu transakcji fuzji i przejęć, zagadnień proceduralnych, obliczania odszkodowań, a także case study.

W programie znalazły się cztery panele dyskusyjne. Wprowadzenie do II Panelu : Declaratory awards in M&A / Comparative approach wygłosiła mec. Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz, senior partner, założyciel Kancelarii GESSEL. Inicjatorka i przewodnicząca Konferencji, która została nominowana do nagrody OGEMID w kategorii Diversity za jej organizację.

Odbyły się również cztery sesje „case study”. Jedną z sesji była GESSEL Case Study: Culpa in contrahendo: tips and traps in negotiation of M&A transactions, prezentowana przez Natalię Jodłowską, radcę prawnego Kancelarii GESSEL oraz Michała Pochodyłę Counsel, prawnika, LL.M. Kancelarii GESSEL.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!