Z przyjemnością informujemy, że Kancelaria GESSEL jest partnerem czwartej edycji prestiżowej konferencji „Dispute Resolution in M&A Transactions: Tactics, Challenges, Defenses”, która odbędzie się w dniach 18-19 maja 2017 roku w Warszawie.

Konferencja „Dispute Resolution in M&A Transactions: Tactics, Challenges, Defenses” zapewnia bogaty dwudniowy program z uczestnictwem światowej klasy ekspertów – prawników procesowych i transakcyjnych, arbitrów, wewnętrznych doradców prawnych i fachowców z dziedziny fuzji i przejęć. Liczymy na to, że ich obecność zapewni pasjonującą dyskusję na aktualne tematy z dziedziny arbitrażu w sporach, dotyczących transakcji M&A, ze szczególnym uwzględnieniem sporów na etapie poprzedzającym zamknięcie transakcji, środków zaradczych innych, niż kary/odszkodowania pieniężne oraz sporów M&A, dotyczących spółek publicznych.

Szczegółowe informacje oraz rejestracja on-line dostępne są na stronie organizatora konferencji, Sądu Arbitrażowego Lewiatan: www.sadarbitrazowy.org.pl