Kancelaria GESSEL Partnerem X Kongresu Prawników Spółek Giełdowych SEG

27.02.2019 Aktualności

Kancelaria GESSEL znalazła się w gronie partnerów X Kongresu Prawników Spółek Giełdowych SEG, który odbędzie się w dniach 5-6 marca w Centrum Kongresowym Hotelu Warszawianka w Jachrance.

Pierwszego dnia Kongresu zaplanowane zostały 2 bloki tematyczne. W pierwszym z nich poruszone zostaną kwestie dotyczące ryzyk prawnych dla emitentów i członków władz, nowych regulacji prawnych i podatkowych. Druga sesja zostanie poświęcona zagadnieniu Pracowniczych Planów Kapitałowych. Panel zatytułowany „PPK w spółce publicznej – wprowadzenie i obowiązki spółki” poprowadzą prawnicy z Kancelarii GESSEL – Leszek Koziorowski, wspólnik, radca prawny oraz Adam Kraszewski, radca prawny, managing associate.

Niezwykle interesującym punktem programu jest symulacja Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy „Zwykłej Spółki SA”, w której weźmie udział Leszek Koziorowski.

Drugiego dnia odbędą się dwie tury warsztatów tematycznych dotyczących zagadnień prawnych, w których wezmą udział prawnicy Kancelarii GESSEL: Julia Trzmielewska, aplikantka radcowska, associate i Michał Szutenbach, adwokat, senior associate. Zaprezentują szybkie i tanie sposoby na dokapitalizowanie spółek publicznych bez prospektu w świetle nowych przepisów rozporządzenia prospektowego, które zaczną obowiązywać od lipca 2019 roku.

Program konferencji dostępny jest tutaj.

  

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

14.09.2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023 w kategoriach M&A, Capital markets: Equity, Capital markets: Debt. In...

Aktualności
Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

11.08.2023

Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023

Transakcja sprzedaży  100% udziałów w spółce PCB Technical Solutions Limited na rzecz spółki Sescom SA, której byliśmy doradzą w tym procesie,  jest w finale w prestiżow...

Aktualności
Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!