Kancelaria GESSEL znalazła się w gronie partnerów X Kongresu Prawników Spółek Giełdowych SEG, który odbędzie się w dniach 5-6 marca w Centrum Kongresowym Hotelu Warszawianka w Jachrance.

Pierwszego dnia Kongresu zaplanowane zostały 2 bloki tematyczne. W pierwszym z nich poruszone zostaną kwestie dotyczące ryzyk prawnych dla emitentów i członków władz, nowych regulacji prawnych i podatkowych. Druga sesja zostanie poświęcona zagadnieniu Pracowniczych Planów Kapitałowych. Panel zatytułowany „PPK w spółce publicznej – wprowadzenie i obowiązki spółki” poprowadzą prawnicy z Kancelarii GESSEL – Leszek Koziorowski, wspólnik, radca prawny oraz Adam Kraszewski, radca prawny, managing associate.

Niezwykle interesującym punktem programu jest symulacja Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy „Zwykłej Spółki SA”, w której weźmie udział Leszek Koziorowski.

Drugiego dnia odbędą się dwie tury warsztatów tematycznych dotyczących zagadnień prawnych, w których wezmą udział prawnicy Kancelarii GESSEL: Julia Trzmielewska, aplikantka radcowska, associate i Michał Szutenbach, adwokat, senior associate. Zaprezentują szybkie i tanie sposoby na dokapitalizowanie spółek publicznych bez prospektu w świetle nowych przepisów rozporządzenia prospektowego, które zaczną obowiązywać od lipca 2019 roku.

Program konferencji dostępny jest tutaj.