Kancelaria GESSEL poszerza grono wspólników

12.01.2009 Aktualności

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że z dniem 1 stycznia 2009 roku do grona wspólników Kancelarii dołączył adwokat Piotr Schramm. Będzie odpowiedzialny za transakcje w dziale fuzji i przejęć oraz obsługę prawną w zakresie reorganizacji i restrukturyzacji.

Piotr Schramm jest związany z Kancelarią GESSEL od marca 2007 roku. Specjalizuje się w fuzjach i przejęciach, w tym ich aspektach podatkowych, oraz w procesach restrukturyzacyjnych. Ma wieloletnie doświadczenie w reorganizacjach i obsłudze przedsiębiorstw w zakresie analizy i wdrażania procesów naprawczych. W ramach swojej praktyki reprezentuje spółki oraz ich zarządy w sporach i negocjacjach, wspomaga także bieżące działania spółek i ich zarządów.

Piotr Schramm ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz studia podyplomowe „Prawo autorskie, wydawnicze i prasowe” na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Z wyrazami szacunku
Wspólnicy Kancelarii GESSEL

Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz
Leszek Koziorowski
Dorota Bryndal
Marcin Macieszczak
Aldona Pietrzak
Christian Schmidt

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

29.05.2024

Nasi prawnicy zdali egzaminy zawodowe!

Wszyscy zdający w tym roku egzaminy zawodowe otrzymali już wyniki i wszystkie są pozytywne! Serdeczne gratulacje i wielkie brawa dla Adrianny Andruszewski...

Aktualności
Nasi prawnicy zdali egzaminy zawodowe!

28.05.2024

Cykl webinarów podatkowych!

Serdecznie zapraszamy na cykl webinarów podatkowych. Pierwsze spotkanie poświęcimy unijnym zmianom w podatku u źródła. Podczas szkolenia omówimy m.in.: - Jakie ...

Aktualności
Cykl webinarów podatkowych!
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys