Kancelaria GESSEL poszerza grono wspólników

12.01.2009 Aktualności

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że z dniem 1 stycznia 2009 roku do grona wspólników Kancelarii dołączył adwokat Piotr Schramm. Będzie odpowiedzialny za transakcje w dziale fuzji i przejęć oraz obsługę prawną w zakresie reorganizacji i restrukturyzacji.

Piotr Schramm jest związany z Kancelarią GESSEL od marca 2007 roku. Specjalizuje się w fuzjach i przejęciach, w tym ich aspektach podatkowych, oraz w procesach restrukturyzacyjnych. Ma wieloletnie doświadczenie w reorganizacjach i obsłudze przedsiębiorstw w zakresie analizy i wdrażania procesów naprawczych. W ramach swojej praktyki reprezentuje spółki oraz ich zarządy w sporach i negocjacjach, wspomaga także bieżące działania spółek i ich zarządów.

Piotr Schramm ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz studia podyplomowe „Prawo autorskie, wydawnicze i prasowe” na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Z wyrazami szacunku
Wspólnicy Kancelarii GESSEL

Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz
Leszek Koziorowski
Dorota Bryndal
Marcin Macieszczak
Aldona Pietrzak
Christian Schmidt

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

14.09.2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023 w kategoriach M&A, Capital markets: Equity, Capital markets: Debt. In...

Aktualności
Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

11.08.2023

Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023

Transakcja sprzedaży  100% udziałów w spółce PCB Technical Solutions Limited na rzecz spółki Sescom SA, której byliśmy doradzą w tym procesie,  jest w finale w prestiżow...

Aktualności
Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!