Kancelaria GESSEL reprezentowała Sunfish Partners w inwestycji w Aether Biomedical

18.06.2020 Aktualności

Kancelaria GESSEL doradzała funduszowi Sunfish Partners w rundzie inwestycyjnej, w ramach której fundusz razem z Chiratae Ventures i Joyance Partners, zainwestowali w Aether Biomedical.

Wsparcie finansowe funduszy pomoże firmie wprowadzić na rynek swój pierwszy flagowy produkt Zeus, bioniczną kończynę dla osób po amputacji kończyn górnych.

Zespołem GESSEL pracującym nad tym projektem kierowała Małgorzata Badowska, wspólnik, radca prawny, współpracując z Weronika Zdeb, starszym prawnikiem, adwokatem. Doradztwo GESSEL obejmowało kompleksową obsługę prawną, w tym negocjacje umowy inwestycyjnej oraz dokumentów korporacyjnych i technicznych.

Aether Biomedical to firma zajmująca się robotyką medyczną, specjalizującą się w przetwarzaniu biosygnałów i kończyn bionicznych dla osób po amputacji kończyn górnych.

Sunfish Partners to fundusz venture capital działający w Belinie i w Warszawie, który jako jeden z nielicznych niemieckich funduszy aktywnie operuje na polskim rynku start-upowym. Celem Sunfish Partners jest współpraca z założycielami start-upów cechującymi się silnym zapleczem w dziedzinie data science lub inżynierii, którzy wykorzystują nowe technologie, aby inaczej spojrzeć na istniejące branże lub pomóc w budowaniu branż przyszłości. Sunfish Partners przyciągnął wielu polskich i międzynarodowych przedsiębiorców oraz inwestorów.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!