Kancelaria GESSEL sponsorem 41. dorocznej konferencji ICC

26.10.2021 Aktualności Arbitraż

Kancelaria GESSEL jest jednym ze sponsorów 41. dorocznej konferencji ICC, która odbędzie się 29 listopada 2021 r. W tym roku tematem przewodnim jest „Rethinking the Paradigms of International Arbitration”. Wydarzenie jest organizowane przez ICC International Chamber of Commerce. W tym roku po raz pierwszy konferencja odbędzie się w formacie hybrydowym.

Pandemiczny lockdown uświadomił środowisku arbitrażowemu, że praca w nowym, wirtualnym świecie jest bardziej efektywna, a świat arbitrażu kwitnie bez potrzeby tak zwanej „turystyki arbitrażowej”. Jednocześnie zakwestionował sam sposób, w jaki dotychczas były prowadzone postępowania arbitrażowe.

Zarejestruj się i weź udział w spotkaniu na temat nowego postrzegania paradygmatu międzynarodowego arbitrażu. Skorzystaj ze zniżki early bird – tylko do 29.10!

Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie ICC.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!