Kancelaria GESSEL Sponsorem Głównym Gali 15-lecia Pracodawców Lubelszczyzny „Lewiatan”

13.01.2017 Aktualności

12 stycznia 2017 r., w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, odbyła się Gala 15-lecia Pracodawców Lubelszczyzny „Lewiatan”, podczas której podsumowano 15 lat działalności Organizacji.

Podczas gali eksperci debatowali również nad wizją biznesu w Polsce i na świecie w perspektywie 5 lat oraz omawiali jak należałoby przygotować się do nadchodzących zmian.

W panelu „Perspektywy dalszego rozwoju Lubelszczyzny i Polski w latach 2017-2022”, który prowadziła Dorota Warakomska, uczestniczył mec. Piotr Schramm, adwokat, wspólnik w Kancelarii GESSEL kierujący działem procesowym oraz działem projektów specjalnych/risk and support. Podczas panelu dyskutowano o tym, czym Lubelszczyzna może zaskoczyć Polskę, Europę i świat oraz jakie warunki musi spełnić i co powinna zrobić aby wpisać się w ogólnopolską mapę ekonomiczną. Poruszano takie kwestie jak współpraca regionalna, edukacja, innowacje oraz rolnictwo i ekologia.

Więcej informacji o gali: http://galalewiatan.pl/

 

 

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

16.04.2024

Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska

Nasze doradztwo miało charakter kompleksowy i obejmowało wszystkie etapy transakcji, w tym badanie prawne due diligence, przygotowanie i negocjacje dokumentacji transakc...

Aktualności
Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska

28.03.2024

Legal 500 – otrzymaliśmy wyróżnienia w międzynarodowym rankingu prawniczym!

Wyróżnienie indywidualne jako „Leading Individual” w kategorii Dispute Resolution otrzymała dr hab. Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz. Kancelaria i jej prawnicy są rek...

Aktualności
Legal 500 – otrzymaliśmy wyróżnienia w międzynarodowym rankingu prawniczym!
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!