Z radością informujemy, że Kancelaria GESSEL znalazła się w gronie finalistów tegorocznego Konkursu Nagrody PSIK, w kategorii Doradca Prawny roku 2020.

Nagrody PSIK 2020

Konkurs ma na celu uhonorowanie zarządzających funduszami private equity / venture capital oraz firm doradczych, banków i kancelarii prawnych za ich osiągnięcia na polskim rynku private equity / venture capital.

Kancelaria GESSEL nieprzypadkowo znalazła się w gronie finalistów – przez 12 miesięcy Prawnicy Kancelarii zrealizowali ponad 30 transakcji, z czego 15 było związanych z inwestycjami lub exitami funduszy PE/VC. Doradzliśmy m.in. Enterprise Investors w transakcjach sprzedaży Danwood oraz 3S, AVALLON przy zakupie Clovin, Highlander Partners przy sprzedaży Akomex, Przelewy24 przy nawiązaniu aliansu strategicznego z grupą Nets, BNP Paribas w inwestycjach w Asprod i Dafo Plastics.

PSIK Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych zrzesza inwestorów private equity/venture capital aktywnych w Polsce. Jest też otwarte dla innych osób, firm i instytucji zainteresowanych w rozwoju sektora private equity/venture capital w naszym kraju.