Kancelaria GESSEL w gronie finalistów Konkursu Nagrody PSIK 2020!

12.05.2020 Aktualności

Z radością informujemy, że Kancelaria GESSEL znalazła się w gronie finalistów tegorocznego Konkursu Nagrody PSIK, w kategorii Doradca Prawny roku 2020.

Nagrody PSIK 2020

Konkurs ma na celu uhonorowanie zarządzających funduszami private equity / venture capital oraz firm doradczych, banków i kancelarii prawnych za ich osiągnięcia na polskim rynku private equity / venture capital.

Kancelaria GESSEL nieprzypadkowo znalazła się w gronie finalistów – przez 12 miesięcy Prawnicy Kancelarii zrealizowali ponad 30 transakcji, z czego 15 było związanych z inwestycjami lub exitami funduszy PE/VC. Doradzliśmy m.in. Enterprise Investors w transakcjach sprzedaży Danwood oraz 3S, AVALLON przy zakupie Clovin, Highlander Partners przy sprzedaży Akomex, Przelewy24 przy nawiązaniu aliansu strategicznego z grupą Nets, BNP Paribas w inwestycjach w Asprod i Dafo Plastics.

PSIK Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych zrzesza inwestorów private equity/venture capital aktywnych w Polsce. Jest też otwarte dla innych osób, firm i instytucji zainteresowanych w rozwoju sektora private equity/venture capital w naszym kraju.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!