Kancelaria GESSEL w gronie finalistów Konkursu Nagrody PSIK 2020!

12.05.2020 Aktualności

Z radością informujemy, że Kancelaria GESSEL znalazła się w gronie finalistów tegorocznego Konkursu Nagrody PSIK, w kategorii Doradca Prawny roku 2020.

Nagrody PSIK 2020

Konkurs ma na celu uhonorowanie zarządzających funduszami private equity / venture capital oraz firm doradczych, banków i kancelarii prawnych za ich osiągnięcia na polskim rynku private equity / venture capital.

Kancelaria GESSEL nieprzypadkowo znalazła się w gronie finalistów – przez 12 miesięcy Prawnicy Kancelarii zrealizowali ponad 30 transakcji, z czego 15 było związanych z inwestycjami lub exitami funduszy PE/VC. Doradzliśmy m.in. Enterprise Investors w transakcjach sprzedaży Danwood oraz 3S, AVALLON przy zakupie Clovin, Highlander Partners przy sprzedaży Akomex, Przelewy24 przy nawiązaniu aliansu strategicznego z grupą Nets, BNP Paribas w inwestycjach w Asprod i Dafo Plastics.

PSIK Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych zrzesza inwestorów private equity/venture capital aktywnych w Polsce. Jest też otwarte dla innych osób, firm i instytucji zainteresowanych w rozwoju sektora private equity/venture capital w naszym kraju.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

08.12.2023

Szkolenie dla PZFP

Wraz z Polskim Związkiem Funduszy Pożyczkowych (PZFP) zorganizowaliśmy szkolenie dla członków Związku : "Postępowanie restrukturyzacyjne w praktyce". Szkolenie poprowad...

Aktualności
Szkolenie dla PZFP

04.12.2023

Alumni Party 2023

Pod sam koniec listopada zorganizowaliśmy wyjątkowe wydarzenie - Alumni Party - które było już ostatnim eventem zrealizowanym w ramach obchodów 30-lcia naszej kancelarii...

Aktualności
Alumni Party 2023
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!