Kancelaria Gessel wspierała swojego wieloletniego klienta – BNP Paribas Bank Polska S.A. w inwestycji kapitałowej w spółkę Autenti sp. z o.o. Była to kolejna runda finansowania spółki, w której brał udział bank.

Doradztwo Kancelarii obejmowało wsparcie Banku BNP Paribas przy negocjacjach umowy inwestycyjnej z nowymi inwestorami oraz zabezpieczenie korporacyjnych interesów banku.

Projekt prowadził Krzysztof Jasiński, managing associate, radca prawny. Całość prac nadzorowała Małgorzata Badowska, partner, radca prawny.

Była to kolejna transakcja, w której prawnicy kancelarii GESSEL mieli przyjemność współpracować z Bankiem BNP Paribas. Serdecznie dziękujemy za zaufanie i współpracę.

BNP Paribas Bank Polska S.A jest częścią grupy bankowej BNP Paribas obecnej w 65 krajach. W Polsce jako bank uniwersalny o globalnym zasięgu kieruje usługi do Klientów detalicznych, Wealth Management, a także firm w segmentach mikro, MŚP i bankowości korporacyjnej. Jako Bank Zielonych Zmian wspiera Klientów w przechodzeniu na gospodarkę niskoemisyjną, ogranicza negatywny wpływ działalności operacyjnej na środowisko naturalne oraz inspiruje Klientów do podejmowania trafnych decyzji finansowych.

Autenti to platforma do autoryzacji dokumentów i zawierania umów przez Internet. Jest to wyjątkowe połączenie podpisu elektronicznego, innowacyjnej technologii oraz środowiska prawnego w oparciu o przepisy europejskie i krajowe.