Kancelaria GESSEL wspierała wspólników Smartt Group przy pozyskaniu inwestora

08.04.2021 Aktualności

Kancelaria GESSEL świadczyła kompleksową pomoc prawną na rzecz wspólników Smartt Group – brokera reasekuracyjnego i ubezpieczeniowego – w transakcji pozyskania większościowego inwestora branżowego, którym została grupa brokerska MJM Holdings.

Doradztwo obejmowało każdy etap transakcji, począwszy od zawarcia umowy o zachowaniu poufności, przez term sheet, due diligence, negocjacje dokumentacji transakcyjnej, skończywszy na wypełnieniu warunków zawieszających i zamknięciu transakcji.

Projekt prowadził Krzysztof Jasiński, managing associate, radca prawny, wspierany przez Magdalenę Mirkowską, prawnika. Karolina Krzal-Kwiatkowska, managing associate, adwokat, wspomagała klienta na etapie przygotowania dokumentacji due diligence.

Prace nadzorował Marcin Macieszczak, partner zarządzający, radca prawny.

Grupa MJM Holdings, do której należą teraz Smartt Re, MJM Brokers, Attis Broker i Attis Risk Management, to czołówka polskiego rynku usług brokerskich. Po transakcji tworzą 5. grupą brokerską w Polsce pod względem przychodów, które na koniec 2020 roku wyniosły 63 mln zł. Razem firmy uplasowały w zeszłym roku składki o wartości 610 mln zł.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!