Kancelaria GESSEL wyróżniona w rankingu Chambers Global 2018

16.02.2018 Aktualności

Z dumą informujemy, że Kancelaria GESSEL została wyróżniona w prestiżowym rankingu kancelarii prawniczych Chambers Global 2018 w kategorii Corporate/M&A. 

Wyróżnieni zostali również poszczególni prawnicy naszej kancelarii.

  • W dziedzinie fuzji i przejęć / obsługi korporacyjnej przedsiębiorstw: 

Małgorzata Badowska (Up and Coming)

Marcin Macieszczak (Band 3)

Christian Schmidt (Foreign Expert for Germany)

Szczególnie cieszą nas opinie na temat naszych prawników.

  • Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz  z Kancelarii GESSEL prowadzi międzynarodowe sprawy arbitrażowe najwyższej rangi, zarówno jako arbiter, jak i doradca, ciesząc się uznaniem na rynku.
  • Marcin Macieszczak koncentruje się na transakcjach M&A na rynku prywatnym i publicznym. Jest wyróżniany przez rynek za jego doświadczenie, dbałość o klienta i realistyczne podejście.
  • Christian Schmidt jest doświadczonym adwokatem niemieckim, posiadającym wieloletnie doświadczenie na rynku warszawskim. Doradza przede wszystkim klientom niemieckojęzycznym przy różnych projektach inwestycyjnych w Polsce.
  • Małgorzata Badowska  doradza przy transakcjach związanych z sektorem finansowym i regularnie pomaga klientom przy wykupach lewarowanych. Klienci podkreślają jej umiejętności zarządzania ludźmi a także umiejętności „uwalniania napięcia w trakcie negocjacji” oraz „budowania osobistych relacji z klientami”.
  • Leszek Koziorowski doradza w zakresie rynku kapitałowego; wśród jego klientów są również fundusze inwestycyjne. Prowadzący ranking zauważają  jego duże  doświadczenie a zadowoleni klienci podkreślają, że „nie boi się konfrontacji” oraz  „jest w stanie wypracować niestandardowe rozwiązania”. 

Chambers and Partners to prestiżowe wydawnictwo, publikowane od 1990 roku. Podstawą dużej popularności oraz wiarygodności publikacji są dokładne i obiektywne badania przeprowadzane przez wysoko wykwalifikowany i doświadczony zespół. Chambers Global skupia najbardziej rekomendowane kancelarie i najlepszych prawników z całego świata. Zestawienia przygotowywane są na podstawie corocznych badań, opinii Klientów i materiałów składanych przez same kancelarie.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

19.02.2024

Chambers Global 2024

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma oraz poszczególni eksperci po raz kolejny zostali wyróżnieni przez wydawnictwo Chambers & Partners w tegorocznej edycji „...

Aktualności
Chambers Global 2024

06.02.2024

Diamenty Forbesa 2024

Diament Forbesa 2024 dla GESSEL! Jesteśmy dumni, że po raz kolejny otrzymaliśmy tak zacną nagrodę. Oznacza ona uznanie siły, zdolności budowania wartości i jakości...

Aktualności
Diamenty Forbesa 2024
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!