Kancelaria GESSEL wyróżniona w rankingu Chambers Global 2018

16.02.2018 Aktualności

Z dumą informujemy, że Kancelaria GESSEL została wyróżniona w prestiżowym rankingu kancelarii prawniczych Chambers Global 2018 w kategorii Corporate/M&A. 

Wyróżnieni zostali również poszczególni prawnicy naszej kancelarii.

  • W dziedzinie fuzji i przejęć / obsługi korporacyjnej przedsiębiorstw: 

Małgorzata Badowska (Up and Coming)

Marcin Macieszczak (Band 3)

Christian Schmidt (Foreign Expert for Germany)

Szczególnie cieszą nas opinie na temat naszych prawników.

  • Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz  z Kancelarii GESSEL prowadzi międzynarodowe sprawy arbitrażowe najwyższej rangi, zarówno jako arbiter, jak i doradca, ciesząc się uznaniem na rynku.
  • Marcin Macieszczak koncentruje się na transakcjach M&A na rynku prywatnym i publicznym. Jest wyróżniany przez rynek za jego doświadczenie, dbałość o klienta i realistyczne podejście.
  • Christian Schmidt jest doświadczonym adwokatem niemieckim, posiadającym wieloletnie doświadczenie na rynku warszawskim. Doradza przede wszystkim klientom niemieckojęzycznym przy różnych projektach inwestycyjnych w Polsce.
  • Małgorzata Badowska  doradza przy transakcjach związanych z sektorem finansowym i regularnie pomaga klientom przy wykupach lewarowanych. Klienci podkreślają jej umiejętności zarządzania ludźmi a także umiejętności „uwalniania napięcia w trakcie negocjacji” oraz „budowania osobistych relacji z klientami”.
  • Leszek Koziorowski doradza w zakresie rynku kapitałowego; wśród jego klientów są również fundusze inwestycyjne. Prowadzący ranking zauważają  jego duże  doświadczenie a zadowoleni klienci podkreślają, że „nie boi się konfrontacji” oraz  „jest w stanie wypracować niestandardowe rozwiązania”. 

Chambers and Partners to prestiżowe wydawnictwo, publikowane od 1990 roku. Podstawą dużej popularności oraz wiarygodności publikacji są dokładne i obiektywne badania przeprowadzane przez wysoko wykwalifikowany i doświadczony zespół. Chambers Global skupia najbardziej rekomendowane kancelarie i najlepszych prawników z całego świata. Zestawienia przygotowywane są na podstawie corocznych badań, opinii Klientów i materiałów składanych przez same kancelarie.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

29.05.2024

Nasi prawnicy zdali egzaminy zawodowe!

Wszyscy zdający w tym roku egzaminy zawodowe otrzymali już wyniki i wszystkie są pozytywne! Serdeczne gratulacje i wielkie brawa dla Adrianny Andruszewski...

Aktualności
Nasi prawnicy zdali egzaminy zawodowe!

28.05.2024

Cykl webinarów podatkowych!

Serdecznie zapraszamy na cykl webinarów podatkowych. Pierwsze spotkanie poświęcimy unijnym zmianom w podatku u źródła. Podczas szkolenia omówimy m.in.: - Jakie ...

Aktualności
Cykl webinarów podatkowych!
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys