Kancelaria GESSEL wyróżniona w rankingu Chambers Global 2018

16.02.2018 Aktualności

Z dumą informujemy, że Kancelaria GESSEL została wyróżniona w prestiżowym rankingu kancelarii prawniczych Chambers Global 2018 w kategorii Corporate/M&A. 

Wyróżnieni zostali również poszczególni prawnicy naszej kancelarii.

  • W dziedzinie fuzji i przejęć / obsługi korporacyjnej przedsiębiorstw: 

Małgorzata Badowska (Up and Coming)

Marcin Macieszczak (Band 3)

Christian Schmidt (Foreign Expert for Germany)

Szczególnie cieszą nas opinie na temat naszych prawników.

  • Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz  z Kancelarii GESSEL prowadzi międzynarodowe sprawy arbitrażowe najwyższej rangi, zarówno jako arbiter, jak i doradca, ciesząc się uznaniem na rynku.
  • Marcin Macieszczak koncentruje się na transakcjach M&A na rynku prywatnym i publicznym. Jest wyróżniany przez rynek za jego doświadczenie, dbałość o klienta i realistyczne podejście.
  • Christian Schmidt jest doświadczonym adwokatem niemieckim, posiadającym wieloletnie doświadczenie na rynku warszawskim. Doradza przede wszystkim klientom niemieckojęzycznym przy różnych projektach inwestycyjnych w Polsce.
  • Małgorzata Badowska  doradza przy transakcjach związanych z sektorem finansowym i regularnie pomaga klientom przy wykupach lewarowanych. Klienci podkreślają jej umiejętności zarządzania ludźmi a także umiejętności „uwalniania napięcia w trakcie negocjacji” oraz „budowania osobistych relacji z klientami”.
  • Leszek Koziorowski doradza w zakresie rynku kapitałowego; wśród jego klientów są również fundusze inwestycyjne. Prowadzący ranking zauważają  jego duże  doświadczenie a zadowoleni klienci podkreślają, że „nie boi się konfrontacji” oraz  „jest w stanie wypracować niestandardowe rozwiązania”. 

Chambers and Partners to prestiżowe wydawnictwo, publikowane od 1990 roku. Podstawą dużej popularności oraz wiarygodności publikacji są dokładne i obiektywne badania przeprowadzane przez wysoko wykwalifikowany i doświadczony zespół. Chambers Global skupia najbardziej rekomendowane kancelarie i najlepszych prawników z całego świata. Zestawienia przygotowywane są na podstawie corocznych badań, opinii Klientów i materiałów składanych przez same kancelarie.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

14.09.2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023 w kategoriach M&A, Capital markets: Equity, Capital markets: Debt. In...

Aktualności
Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

11.08.2023

Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023

Transakcja sprzedaży  100% udziałów w spółce PCB Technical Solutions Limited na rzecz spółki Sescom SA, której byliśmy doradzą w tym procesie,  jest w finale w prestiżow...

Aktualności
Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!