Kancelaria GESSEL wyróżniona w rankingu Legal 500

17.04.2018 Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że kancelaria GESSEL po raz kolejny została wyróżniona w najnowszym wydaniu międzynarodowego rankingu Legal 500.

Wyróżnienie indywidualne otrzymała Dr Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz jako „Leading Individual” w kategorii Dispute Resolution.

Kancelaria otrzymała rekomendacje w następujących kategoriach:

  • Capital markets (debt)
  • Commercial, corporate and M&A
  • Dispute resolution
  • Tax
  • Private Equity

Szczególnie cieszą nas opinie na temat naszej kancelarii i jej prawników:

  • Prawnicy Kancelarii GESSEL “przewidują odpowiedzi, jeszcze zanim przeciwnicy zadadzą pytania”, szczególnie w arbitrażu. Kluczowymi osobami kontaktowymi są: kierująca praktyką Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz oraz Piotr Schramm.
  • Zespół Kancelarii GESSEL „rozumie cele biznesowe klientów i proponuje odpowiednie struktury prawne umożliwiające ich realizację. Uzależnienie od transakcyjnej adrenaliny pomaga Małgorzacie Badowskiej stosować technikę pokonywania przeciwników właściwym dla niej wyjątkowym nastawieniem „; rekomendowani są również Marcin Macieszczak i Maciej Kożuchowski. Raya, Salmo, BGŻ BNP Paribas i H88 to przykładowi klienci obsługiwani w 2017 r.
  • „Wybitny specjalista w dziedzinie prawa podatkowego” Janusz Fiszer kieruje zespołem podatkowym Kancelarii GESSEL. Do ich najważniejszych działań należało kompleksowe wsparcie w zakresie zagadnień podatkowych różnorakich klientów, od prywatnego banku międzynarodowego po wspieraną przez państwo fundację charytatywną; także doradztwo na rzecz firmy świadczącej usługi internetowe w zakresie zarządzania zapytaniami ofertowymi, oraz reprezentowanie podmiotów w sporach prowadzonych z organami podatkowymi w całej Europie.
  • Marcin Macieszczak kieruje działem M&A Kancelarii GESSEL, w którego skład wchodzą również Maciej Kożuchowski i Małgorzata Badowska. Kancelaria doradzała funduszowi Mezzanine Capital Partners w sprawach dotyczących przeprowadzenia inwestycji w MBL oraz wspierała swymi działaniami First Private Equity Fizan przy restrukturyzacji Grupy Kapitałowej Gwarant.

   

 

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!