22 marca odbyła się Gala wręczenia dorocznych nagród CEE M&A Awards 2017. W uroczystości wzięli udział specjaliści z dziedziny fuzji i przejęć z regionu CEE.

Była to druga edycja CEE M&A Awards, której celem jest wyróżnienie firm, które wnoszą istotny wkład  w rozwój branży M&A w Europie Środkowo-Wschodniej. Nagrody zostały wręczone w 15 kategoriach a przyznane przez kilkunastoosobowe jury obejmujące uznanych ekspertów z dziedziny M&A. Wśród nagrodzonych znaleźli się inwestorzy, firmy, kancelarie prawne i osoby, które wykazały się największym zaangażowaniem, wynikami i najwyższą jakością usług w ubiegłym roku.

Kancelaria GESSEL otrzymała wyróżnienie w kategorii "Poland Law Firm". Nagrodę odebrał wspólnik zarządzający, Marcin Macieszczak.

Bardzo cieszy nas ta, już kolejna, nagroda dla zespołu M&A naszej kancelarii. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie. Ta nagroda jest ukoronowaniem naszej intensywnej pracy w 2017 roku, w którym doradzaliśmy naszym Klientom łącznie w 23 transakcjach, z czego 20 zostało podanych do publicznej wiadomości, ale również podkreśleniem naszego wieloletniego doświadczenia. W tym roku Kancelaria GESSEL obchodzi jubileusz 25-lecia. Z tego miejsca dziękuję serdecznie całemu zespołowi naszej Kancelarii oraz – a raczej przede wszystkim – naszym klientom za zaufanie i możliwość uczestniczenia w tych wielkich przedsięwzięciach. Myślę i mam nadzieję, że w 2018 roku, będzie tak jak głosi neon witający gości w naszym biurze, czyli „będzie lepiej i coraz lepiej”.

Marcin Macieszczak, wspólnik zarządzający

Więcej informacji na temat CEE M&A Awards i gali znajdą Państwo na: http://www.ceemaawards.com

M&A Awards