Kancelaria GESSEL zwyciężyła w konkursie „Diamenty Private Equity” w kategorii Kancelaria Prawna Roku!

13.06.2017 Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że Kancelaria GESSEL zwyciężyła w konkursie „Diamenty Private Equity” w kategorii Kancelaria Prawna Roku!

Diamenty Private Equity to nagroda Executive Club i Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych, przyznawana głosami funduszy zrzeszonych w PSIK, osobom i firmom związanym z branżą private equity, które wyróżniały się wysokim poziomem merytorycznym, efektywnością i innowacyjnością w 2016 roku.

Nagroda jest wielkim sukcesem naszej Kancelarii! Współpraca przy transakcjach private equity to od blisko 25 lat kluczowy element naszej wiodącej praktyki M&A, PE/VC co niniejszym spotkało się z jednoznacznym wyrazem uznania całej branży!

Jest nam również niezmiernie milo poinformować, że wśród laureatów konkursu „Diamenty Private Equity” – Wyjście VC Roku – znalazła się również transakcja wyjścia Enterprise Investors z inwestycji w PBKM poprzez IPO na GPW w Warszawie, przy której doradzał nasz zespół rynków kapitałowych pod kierownictwem Krzysztofa Marczuka, wspólnika Kancelarii GESSEL!

Tutaj więcej o transakcji Wyjścia VC Roku.

Więcej informacji o konkursie na: http://diamentyprivateequity.pl/

 

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!