Kancelaria GESSEL zwyciężyła w konkursie „Diamenty Private Equity” w kategorii Kancelaria Prawna Roku!

13.06.2017 Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że Kancelaria GESSEL zwyciężyła w konkursie „Diamenty Private Equity” w kategorii Kancelaria Prawna Roku!

Diamenty Private Equity to nagroda Executive Club i Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych, przyznawana głosami funduszy zrzeszonych w PSIK, osobom i firmom związanym z branżą private equity, które wyróżniały się wysokim poziomem merytorycznym, efektywnością i innowacyjnością w 2016 roku.

Nagroda jest wielkim sukcesem naszej Kancelarii! Współpraca przy transakcjach private equity to od blisko 25 lat kluczowy element naszej wiodącej praktyki M&A, PE/VC co niniejszym spotkało się z jednoznacznym wyrazem uznania całej branży!

Jest nam również niezmiernie milo poinformować, że wśród laureatów konkursu „Diamenty Private Equity” – Wyjście VC Roku – znalazła się również transakcja wyjścia Enterprise Investors z inwestycji w PBKM poprzez IPO na GPW w Warszawie, przy której doradzał nasz zespół rynków kapitałowych pod kierownictwem Krzysztofa Marczuka, wspólnika Kancelarii GESSEL!

Tutaj więcej o transakcji Wyjścia VC Roku.

Więcej informacji o konkursie na: http://diamentyprivateequity.pl/

 

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

16.04.2024

Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska

Nasze doradztwo miało charakter kompleksowy i obejmowało wszystkie etapy transakcji, w tym badanie prawne due diligence, przygotowanie i negocjacje dokumentacji transakc...

Aktualności
Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska

28.03.2024

Legal 500 – otrzymaliśmy wyróżnienia w międzynarodowym rankingu prawniczym!

Wyróżnienie indywidualne jako „Leading Individual” w kategorii Dispute Resolution otrzymała dr hab. Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz. Kancelaria i jej prawnicy są rek...

Aktualności
Legal 500 – otrzymaliśmy wyróżnienia w międzynarodowym rankingu prawniczym!
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!