Katalog obligacji komunalnych z ziem polskich

22.12.2020 Aktualności

Prawnicy Kancelarii GESSEL są specjalistami w obsłudze transakcji na rynku kapitałowym – świadczymy kompleksowe usługi związane z obsługą procesów udzielenia finansowania, w tym również w drodze emisji obligacji (o ostatnich emisjach z naszym udziałem można przeczytać TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ). Wspieramy również inicjatywy edukacyjne i popularyzujące historię papierów wartościowych.

Właśnie ukazał się „Katalog obligacji komunalnych z ziem polskich”, autorstwa Macieja Kurka, który inauguruje cykl „Biblioteki Historii Kapitału”. Wydany został przez Stowarzyszenie Kolekcjonerów Historycznych Papierów Wartościowych, którego prezesem jest Leszek Koziorowski, wspólnik, radca prawny, przy wsparciu Kancelarii GESSEL.

Publikacja przedstawia aktualny stan wiedzy na temat obligacji samorządowych emitowanych na ziemiach polskich. Jest nieocenionym źródłem informacji na temat finansowania samorządów oraz kompletnym przewodnikiem po poszczególnych emisjach.

Więcej informacji na stronie Stowarzyszenia Kolekcjonerów Historycznych Papierów Wartościowych.

Zachęcamy do lektury!

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

08.05.2024

Zostaliśmy członkiem Niderlandzko-Polskiej Izby Handlowej!

Dołączenie do tej prestiżowej organizacji to dla nas ogromne wyróżnienie i okazja do dalszego rozwoju naszych międzynarodowych relacji biznesowych. Jesteśmy dumni, że m...

Aktualności
Zostaliśmy członkiem Niderlandzko-Polskiej Izby Handlowej!

16.04.2024

Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska

Nasze doradztwo miało charakter kompleksowy i obejmowało wszystkie etapy transakcji, w tym badanie prawne due diligence, przygotowanie i negocjacje dokumentacji transakc...

Aktualności
Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys