Katalog obligacji komunalnych z ziem polskich

22.12.2020 Aktualności

Prawnicy Kancelarii GESSEL są specjalistami w obsłudze transakcji na rynku kapitałowym – świadczymy kompleksowe usługi związane z obsługą procesów udzielenia finansowania, w tym również w drodze emisji obligacji (o ostatnich emisjach z naszym udziałem można przeczytać TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ). Wspieramy również inicjatywy edukacyjne i popularyzujące historię papierów wartościowych.

Właśnie ukazał się „Katalog obligacji komunalnych z ziem polskich”, autorstwa Macieja Kurka, który inauguruje cykl „Biblioteki Historii Kapitału”. Wydany został przez Stowarzyszenie Kolekcjonerów Historycznych Papierów Wartościowych, którego prezesem jest Leszek Koziorowski, wspólnik, radca prawny, przy wsparciu Kancelarii GESSEL.

Publikacja przedstawia aktualny stan wiedzy na temat obligacji samorządowych emitowanych na ziemiach polskich. Jest nieocenionym źródłem informacji na temat finansowania samorządów oraz kompletnym przewodnikiem po poszczególnych emisjach.

Więcej informacji na stronie Stowarzyszenia Kolekcjonerów Historycznych Papierów Wartościowych.

Zachęcamy do lektury!

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!