Katalog obligacji komunalnych z ziem polskich

22.12.2020 Aktualności

Prawnicy Kancelarii GESSEL są specjalistami w obsłudze transakcji na rynku kapitałowym – świadczymy kompleksowe usługi związane z obsługą procesów udzielenia finansowania, w tym również w drodze emisji obligacji (o ostatnich emisjach z naszym udziałem można przeczytać TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ). Wspieramy również inicjatywy edukacyjne i popularyzujące historię papierów wartościowych.

Właśnie ukazał się „Katalog obligacji komunalnych z ziem polskich”, autorstwa Macieja Kurka, który inauguruje cykl „Biblioteki Historii Kapitału”. Wydany został przez Stowarzyszenie Kolekcjonerów Historycznych Papierów Wartościowych, którego prezesem jest Leszek Koziorowski, wspólnik, radca prawny, przy wsparciu Kancelarii GESSEL.

Publikacja przedstawia aktualny stan wiedzy na temat obligacji samorządowych emitowanych na ziemiach polskich. Jest nieocenionym źródłem informacji na temat finansowania samorządów oraz kompletnym przewodnikiem po poszczególnych emisjach.

Więcej informacji na stronie Stowarzyszenia Kolekcjonerów Historycznych Papierów Wartościowych.

Zachęcamy do lektury!

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

14.09.2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023 w kategoriach M&A, Capital markets: Equity, Capital markets: Debt. In...

Aktualności
Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

11.08.2023

Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023

Transakcja sprzedaży  100% udziałów w spółce PCB Technical Solutions Limited na rzecz spółki Sescom SA, której byliśmy doradzą w tym procesie,  jest w finale w prestiżow...

Aktualności
Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!