Kolejny sukces Zespołu Procesowego / Special Cases Kancelarii GESSEL

29.05.2014 Aktualności

Zespół Procesowy Kancelarii GESSEL, kierowany przez adwokata Piotra Schramm, reprezentował spółkę publiczną (spółkę akcyjną z siedzibą w Polsce), jednego z liderów na polskim rynku usług i produktów informatycznych – w sporze sądowym z powództwa Syndyka masy upadłości Spółki Techmex S.A., prowadzonym przez Syndyka masy upadłości Techmex S.A. Wartość przedmiotu sporu, stanowiąca kwotę żądanych przez Syndyka masy upadłości Spółki Techmex S.A. w upadłości odsetek w jej ocenie należnych, stanowiła kwotę 2.314.730,13 zł.

Prowadzono wielowątkowe postępowanie sądowe, powiązane z rozliczeniem wzajemnych kar umownych, odsetek oraz kosztów związanych z realizacją umowy podwykonawczej. Postępowanie sądowe prowadzone z powództwa Syndyka masy upadłości Spółki Techmex S.A. w upadłości przeciwko Klientowi Kancelarii GESSEL zakończyło się prawomocnie wyrokiem oddalającym w całości powództwo przeciwnika procesowego Klienta Kancelarii GESSEL.

Zespół Procesowy Kancelarii GESSEL, kierowany przez adwokata Piotra Schramm – specjalizuje się między innymi właśnie w sporach sądowych związanych z wykonywaniem umów i skutkami ich niewykonania, także prowadzonych w związku z trwającym postępowaniem upadłościowym jednej ze stron postępowania, w tym także w związku ze specyfiką postępowań związanych z udzielonym uprzednio zamówieniem publicznym.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

14.09.2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023 w kategoriach M&A, Capital markets: Equity, Capital markets: Debt. In...

Aktualności
Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

11.08.2023

Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023

Transakcja sprzedaży  100% udziałów w spółce PCB Technical Solutions Limited na rzecz spółki Sescom SA, której byliśmy doradzą w tym procesie,  jest w finale w prestiżow...

Aktualności
Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!