Leszek Koziorowski i prof. Marek Michalski wezmą udział w panelu dyskusyjnym podczas XII Forum Biura Zarządu i Rady Nadzorczej 2021

07.10.2021 Aktualności

W dniach 26-27 października odbędzie się XII Forum Biura Zarządu i Rady Nadzorczej 2021, które będzie okazją do omówienia rewolucyjnych zmian (technologicznych i prawnych) z jakimi muszą się obecnie mierzyć Biura Zarządów i Rad Nadzorczych w spółkach kapitałowych.

W otwierającym konferencję panelu dyskusyjnym  „Wybrane zagadnienia reformy Kodeksu Spółek Handlowych a Biuro Zarządu” weźmie udział Leszek Koziorowski (Partner w Kancelarii GESSEL) oraz dr Piotr Bielarczyk (Dyrektor Departamentu Prawnego Grupy Kapitałowej PGE S.A.), dr Radosław L. Kwaśnicki (Senior Partner w RKKW) i dr Filip Ostrowski (Dyrektor Biura do spraw Reformy Nadzoru Właścicielskiego w Ministerstwie Aktywów Państwowych).

Panel zatytułowanym „Synergie w ramach grup kapitałowych i ich wpływ na procesy decyzyjne w spółkach po reformie KSH” poprowadzi prof. dr hab. Marek Michalski (Prorektor UKSW, of counsel w Kancelarii GESSEL) wspólnie z Michałem Mieszkiełło (Partner w Kancelarii Ożóg Tomczykowski).

Forum Biura Zarządu i Rady Nadzorczej 2021 to seria prelekcji i dyskusji poświęconych analizie przepisów prawa, orzecznictwa oraz najskuteczniejszym praktykom zarządzania obszarem pracy biura zarządu.

Konferencja skierowana jest do:

  • Członków Zarządów i Rad Nadzorczych oraz kandydatów do tych ciał,
  • Dyrektorów Działów Prawnych,
  • Dyrektorów Biur Zarządu i Rady Nadzorczej,
  • Dyrektorów Biur Organizacji i Nadzoru Właścicielskiego,
  • Radców prawnych i prawników obsługujących spółki kapitałowe,
  • Specjalistów ds. obsługi organów spółki,
  • Osób, dla których rozumienie zasad działania spółki kapitałowej oraz skutków określonych rozwiązań dla firmy, jest konieczne w pracy.

Tegoroczne Forum odbędzie się w formule hybrydowej (stacjonarnie i online).

 

Serdecznie zachęcamy do udziału!

Rejestracja

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!