Leszek Koziorowski weźmie udział w Forum Finansów i Inwestycji

09.01.2020 Aktualności

Leszek Koziorowski weźmie udział w Forum Finansów i Inwestycji, które odbędzie się w dniach 10-11 stycznia 2020 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Poprowadzi panel dyskusyjny poświęcony Pracowniczym Planom Kapitałowym „PPK – wady i zalety. Czy warto być uczestnikiem Pracowniczych Planów Kapitałowych?„. 

Forum Finansów i Inwestycji to dwudniowe wydarzenie o charakterze targowo-konferencyjnym, skierowane zarówno do osób myślących o zainwestowaniu swoich pierwszych oszczędności, jak również do doświadczonych i aktywnych inwestorów. Wydarzenie jest bezpłatne i może w nim wziąć udział każdy zainteresowany tą tematyką.

Forum Finansów i Inwestycji składa się z trzech uzupełniających się elementów:

  • Targów Twoje Inwestycje, które dają możliwość bezpośredniego spotkania i rozmowy z przedstawicielami kilkudziesięciu firm z różnych branż m.in. z branży finansowej, nieruchomości, czy też oferujących alternatywne możliwości inwestowania środków. 
  • Wykłady, podczas których eksperci wyjaśnią i podpowiedzą w jaki sposób podejmować decyzje inwestycyjne, aby unikać pułapek, wskażą jak świadomie oszczędzać, czy też wyjaśnią w jaki sposób inwestować przy obecnych warunkach rynkowych, aby osiągnąć korzystną stopę zwrotu z ulokowanych oszczędności oraz omówią kluczowe zagadnienia związane z inwestowaniem oszczędności na rynku giełdowym, na lokatach bankowych, w jednostki TFI, na rynku nieruchomości oraz na rynkach alternatywnych.
  • Panele dyskusyjne podejmujące ważne tematy finansowe i gospodarcze. 

Więcej szczegółów: https://www.forumfinansow.pl/ 

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

29.05.2024

Nasi prawnicy zdali egzaminy zawodowe!

Wszyscy zdający w tym roku egzaminy zawodowe otrzymali już wyniki i wszystkie są pozytywne! Serdeczne gratulacje i wielkie brawa dla Adrianny Andruszewski...

Aktualności
Nasi prawnicy zdali egzaminy zawodowe!

28.05.2024

Cykl webinarów podatkowych!

Serdecznie zapraszamy na cykl webinarów podatkowych. Pierwsze spotkanie poświęcimy unijnym zmianom w podatku u źródła. Podczas szkolenia omówimy m.in.: - Jakie ...

Aktualności
Cykl webinarów podatkowych!
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys