Maciej Boryczko i Piotr Tracz poprowadzili szkolenie dla Członków Stowarzyszenia DAFA

14.10.2021 Aktualności

Maciej Boryczko, managing associate, radca prawny oraz Piotr Tracz, starszy prawnik, adwokat, poprowadzili szkolenie dla Członków Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA, zatytułowane „Gwarancje na materiały, negocjacje. Executive summary”. Warsztaty odbyły się 7 października 2021 roku w Krakowie. 

Formuła warsztatów spotkała się z aprobatą uczestników, którzy docenili nie tylko merytoryczne przygotowanie prowadzących, ale także ich profesjonalizm, zaangażowanie i przyjazną atmosferę spotkania. 

 

DAFA – STOWARZYSZENIE WYKONAWCÓW DACHÓW PŁASKICH I FASAD
Stowarzyszenie DAFA reprezentuje i promuje najwyższe standardy technologiczne dla nowoczesnego budownictwa dachów płaskich, zielonych i fasad. Wpływa na bezpieczeństwo funkcjonowania całej branży poprzez określanie wytycznych i wydawanie publikacji technicznych. W swoich szeregach skupia ponad 120 Członków: najbardziej rzetelnych wykonawców dachów płaskich i fasad, producentów i dostawców, rzeczoznawców, architektów i projektantów.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

08.12.2023

Szkolenie dla PZFP

Wraz z Polskim Związkiem Funduszy Pożyczkowych (PZFP) zorganizowaliśmy szkolenie dla członków Związku : "Postępowanie restrukturyzacyjne w praktyce". Szkolenie poprowad...

Aktualności
Szkolenie dla PZFP

04.12.2023

Alumni Party 2023

Pod sam koniec listopada zorganizowaliśmy wyjątkowe wydarzenie - Alumni Party - które było już ostatnim eventem zrealizowanym w ramach obchodów 30-lcia naszej kancelarii...

Aktualności
Alumni Party 2023
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!