Maciej Boryczko i Piotr Tracz poprowadzili szkolenie dla Członków Stowarzyszenia DAFA

14.10.2021 Aktualności

Maciej Boryczko, managing associate, radca prawny oraz Piotr Tracz, starszy prawnik, adwokat, poprowadzili szkolenie dla Członków Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA, zatytułowane „Gwarancje na materiały, negocjacje. Executive summary”. Warsztaty odbyły się 7 października 2021 roku w Krakowie. 

Formuła warsztatów spotkała się z aprobatą uczestników, którzy docenili nie tylko merytoryczne przygotowanie prowadzących, ale także ich profesjonalizm, zaangażowanie i przyjazną atmosferę spotkania. 

 

xdafa 300x84.png.pagespeed.ic.g0z7 QZS1H

DAFA – STOWARZYSZENIE WYKONAWCÓW DACHÓW PŁASKICH I FASAD
Stowarzyszenie DAFA reprezentuje i promuje najwyższe standardy technologiczne dla nowoczesnego budownictwa dachów płaskich, zielonych i fasad. Wpływa na bezpieczeństwo funkcjonowania całej branży poprzez określanie wytycznych i wydawanie publikacji technicznych. W swoich szeregach skupia ponad 120 Członków: najbardziej rzetelnych wykonawców dachów płaskich i fasad, producentów i dostawców, rzeczoznawców, architektów i projektantów.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

08.05.2024

Zostaliśmy członkiem Niderlandzko-Polskiej Izby Handlowej!

Dołączenie do tej prestiżowej organizacji to dla nas ogromne wyróżnienie i okazja do dalszego rozwoju naszych międzynarodowych relacji biznesowych. Jesteśmy dumni, że m...

Aktualności
Zostaliśmy członkiem Niderlandzko-Polskiej Izby Handlowej!

16.04.2024

Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska

Nasze doradztwo miało charakter kompleksowy i obejmowało wszystkie etapy transakcji, w tym badanie prawne due diligence, przygotowanie i negocjacje dokumentacji transakc...

Aktualności
Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys