Maciej Boryczko i Piotr Tracz poprowadzili szkolenie dla Członków Stowarzyszenia DAFA

14.10.2021 Aktualności

Maciej Boryczko, managing associate, radca prawny oraz Piotr Tracz, starszy prawnik, adwokat, poprowadzili szkolenie dla Członków Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA, zatytułowane „Gwarancje na materiały, negocjacje. Executive summary”. Warsztaty odbyły się 7 października 2021 roku w Krakowie. 

Formuła warsztatów spotkała się z aprobatą uczestników, którzy docenili nie tylko merytoryczne przygotowanie prowadzących, ale także ich profesjonalizm, zaangażowanie i przyjazną atmosferę spotkania. 

 

DAFA – STOWARZYSZENIE WYKONAWCÓW DACHÓW PŁASKICH I FASAD
Stowarzyszenie DAFA reprezentuje i promuje najwyższe standardy technologiczne dla nowoczesnego budownictwa dachów płaskich, zielonych i fasad. Wpływa na bezpieczeństwo funkcjonowania całej branży poprzez określanie wytycznych i wydawanie publikacji technicznych. W swoich szeregach skupia ponad 120 Członków: najbardziej rzetelnych wykonawców dachów płaskich i fasad, producentów i dostawców, rzeczoznawców, architektów i projektantów.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!