6 grudnia odbędzie się warsztat "MAR - informacje poufne i manipulacje na rynku", który poprowadzi Magdalena Szeplikmanaging associate, adwokat. Spotkanie będzie częścią tegorocznej edycji Rynkologii – projektu Koła Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych. 

Podczas tego spotkania, uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o  informacji poufnej w rozumieniu przepisów rozporządzenia MAR - o tym jak w praktyce rozpoznać wspomnianą informację, a także w jaki sposób emitent zobowiązany jest postępować w sytuacji jej zidentyfikowania. Magdalena Szeplik wyjaśni także na czym polegają manipulacje na rynku kapitałowym.

Rynkologia jest projektem Koła Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych, skierowanym do studentów wszystkich lat studiów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rynkami kapitałowymi. Celem projektu jest zapewnienie osobom zainteresowanym tematyką transakcyjną fundamentalnej oraz praktycznej wiedzy w tym zakresie tak, aby mogły ją z powodzeniem wykorzystywać w swoim życiu zawodowym. Inicjatywa jest odpowiedzią na brak możliwości zdobycia tego typu umiejętności podczas studiów. Więcej informacji o projekcie: TUTAJ.