19 listopada odbędzie się webinar "Obowiązki informacyjne spółek publicznych", który poprowadzi Magdalena Szeplik, managing associate, adwokat. Spotkanie będzie częścią tegorocznej edycji Rynkologii – projektu Koła Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych. 

Podczas tego spotkania, uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o obowiązkach spoczywających na uczestnikach rynku publicznego – o tym, kto jest zobligowany do wypełnienia obowiązków informacyjnych, jakiej formacje i na jakich zasadach informacje powinny być przekazywane. Poruszona zostanie także kwestia rewizji Rozporządzenia MAR.

Rynkologia jest projektem Koła Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych, skierowanym do studentów wszystkich lat studiów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rynkami kapitałowymi. Celem projektu jest zapewnienie osobom zainteresowanym tematyką transakcyjną fundamentalnej oraz praktycznej wiedzy w tym zakresie tak, aby mogły ją z powodzeniem wykorzystywać w swoim życiu zawodowym. Inicjatywa jest odpowiedzią na brak możliwości zdobycia tego typu umiejętności podczas studiów. Więcej informacji o projekcie: TUTAJ.