1 marca odbędzie się drugie spotkanie w ramach cyklu "Corporate Law Academy", które poprowadzi Magdalena Szeplikmanaging associate, adwokat. Spotkanie będzie częścią tegorocznej edycji Corporate Law Academy – projektu Koła Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych. 

Podczas warsztatu, uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się o więcej zarówno samej treści rozporządzenia w sprawie nadużyć na rynku, jak również jego implikacji. Ponadto otrzymają szczegółowe wyjaśnienie czym jest informacja poufna, kim są "insiderzy" oraz jakie są ich obowiązki, a także jakie sankcje grożą za niestosowanie się do przepisów.

Corporate Law Academy to inicjatywa Koła Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych, skierowana do studentów prawa lat 3-5, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę z zakresu prawa rynków kapitałowych. W ramach projektu organizowane są zamknięte warsztaty merytoryczne, które przeprowadzają prawnicy z Kancelarii Partnerskich. Celem przyświecającym przy organizacji CLA jest poszerzanie praktycznej wiedzy związanej z tematyką prawa rynków kapitałowych. Tegoroczna edycja projektu jest już VII organizowaną przez nasze Koło. Weźmie w niej udział grupa 35 studentów wyłonionych na podstawie testu kwalifikacyjnego oraz konkursu CV.