Małgorzata Badowska została Wiceprzewodniczącą Rady Polskiego Komitetu Narodowego UNICEF

03.10.2018 Aktualności

Małgorzata Badowska dołączyła do Rady Polskiego Komitetu Narodowego UNICEF (Funduszu Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci). Została wybrana na czteroletnią kadencję na stanowisko Wiceprzewodniczącej.

Mec. Badowska w swojej działalności skupia się nie tylko na pracy zawodowej, ale podejmuje również szereg działań społecznych oraz bierze aktywny udział w działalności charytatywnej.

Znalezione obrazy dla zapytania unicef logo to organizacja świadcząca pomoc humanitarną i rozwojową, działająca na rzecz dzieci. UNICEF robi wszystko, aby dzieciom żyło się lepiej. Pracuje w małych wioskach i z rządami państw, bo uważa, że każde dziecko, niezależnie od miejsca urodzenia, koloru skóry czy religii, ma prawo do zdrowego i bezpiecznego dzieciństwa. W krajach rozwiniętych, w tym także w Polsce, działają Komitety Narodowe UNICEF – organizacje pozarządowe, które otrzymały od UNICEF mandat pozwalający na reprezentowanie organizacji w danym kraju. Do ich statutowych zadań należy reprezentowanie interesów dzieci, działanie na rzecz respektowania ich praw oraz gromadzenie funduszy na projekty pomocy dzieciom prowadzone w krajach rozwijających się.

Rada jest organem kontroli wewnętrznej o uprawnieniach inicjatywnych, opiniodawczych i nadzorczych. Członkowie Rady pełnią tę funkcję społecznie i nie pobierają z tego tytułu wynagrodzenia.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

14.09.2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023 w kategoriach M&A, Capital markets: Equity, Capital markets: Debt. In...

Aktualności
Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

11.08.2023

Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023

Transakcja sprzedaży  100% udziałów w spółce PCB Technical Solutions Limited na rzecz spółki Sescom SA, której byliśmy doradzą w tym procesie,  jest w finale w prestiżow...

Aktualności
Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!