Marta Grabiec i Adam Kraszewski wezmą udział w konferencji „Jak chronić własność intelektualną i przemysłową w Polsce i za granicą”

28.11.2019 Aktualności

W dniach 10-11 grudnia br., w Centrum konferencyjno – szkoleniowym Golden Floor Tower (ul. Chłodna 51, Warszawa), odbędzie się konferencja „Jak chronić własność intelektualną i przemysłową w Polsce i za granicą”, organizowana przez Rzeczpospolitą.

Celem konferencji jest zwiększanie świadomości o sposobie, w jakim regulowane jest prawo własności intelektualnej i przemysłowej, poszerzanie wiedzy z zakresu jej ochrony i podnoszenie kwalifikacje uczestników w zakresie tworzenia portfolio IP przedsiębiorstwa. 

Pierwszego dnia konferencji, Marta Grabiec, starszy prawnik, adwokat i Adam Kraszewski, managing associate, radca prawny zaprezentują case study zatytułowane „Historia pewnego naruszenia – własność intelektualna oczami praktyków”. Podczas wystąpienia omówią następujące kwestie:

  • Ile dóbr niematerialnych mieści się w jednym produkcie;
  • Co dają przedsiębiorcy prawa z rejestracji dóbr niematerialnych;
  • Korzystanie z dóbr niematerialnych a delikty nieuczciwej konkurencji;
  • Różne sposoby dochodzenia roszczeń z tytułu naruszenia.

Więcej informacji o konferencji tutaj

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

19.02.2024

Chambers Global 2024

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma oraz poszczególni eksperci po raz kolejny zostali wyróżnieni przez wydawnictwo Chambers & Partners w tegorocznej edycji „...

Aktualności
Chambers Global 2024

06.02.2024

Diamenty Forbesa 2024

Diament Forbesa 2024 dla GESSEL! Jesteśmy dumni, że po raz kolejny otrzymaliśmy tak zacną nagrodę. Oznacza ona uznanie siły, zdolności budowania wartości i jakości...

Aktualności
Diamenty Forbesa 2024
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!