Marta Grabiec i Adam Kraszewski wezmą udział w konferencji „Jak chronić własność intelektualną i przemysłową w Polsce i za granicą”

28.11.2019 Aktualności

W dniach 10-11 grudnia br., w Centrum konferencyjno – szkoleniowym Golden Floor Tower (ul. Chłodna 51, Warszawa), odbędzie się konferencja „Jak chronić własność intelektualną i przemysłową w Polsce i za granicą”, organizowana przez Rzeczpospolitą.

Celem konferencji jest zwiększanie świadomości o sposobie, w jakim regulowane jest prawo własności intelektualnej i przemysłowej, poszerzanie wiedzy z zakresu jej ochrony i podnoszenie kwalifikacje uczestników w zakresie tworzenia portfolio IP przedsiębiorstwa. 

Pierwszego dnia konferencji, Marta Grabiec, starszy prawnik, adwokat i Adam Kraszewski, managing associate, radca prawny zaprezentują case study zatytułowane „Historia pewnego naruszenia – własność intelektualna oczami praktyków”. Podczas wystąpienia omówią następujące kwestie:

  • Ile dóbr niematerialnych mieści się w jednym produkcie;
  • Co dają przedsiębiorcy prawa z rejestracji dóbr niematerialnych;
  • Korzystanie z dóbr niematerialnych a delikty nieuczciwej konkurencji;
  • Różne sposoby dochodzenia roszczeń z tytułu naruszenia.

Więcej informacji o konferencji tutaj

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!