Mec. Beata Gessel – Kalinowska vel Kalisz prelegentką podczas londyńskiej konferencji „Women in Dispute Resolution” (Kobiety w Arbitrażu)

17.06.2015 Aktualności

Mec. Beata Gessel – Kalinowska vel Kalisz wystąpi w panelu dyskusyjnym podczas konferencji „Women in Dispute Resolution”, która odbędzie się 23 i 24 czerwca br. w Londynie. Do udziału w konferencji, jako prelegenci, zostało zaproszonych ponad 25 sław międzynarodowego arbitrażu. Tematem przewodnim dyskusji będą sposoby i strategie na zwiększenie obecności kobiet w arbitrażu. Uczestnicy konferencji podczas otwartej debaty spróbują odpowiedzieć na pytanie, jak zapoczątkować zmiany w instytucjach arbitrażowych. Podjęta zostanie też próba zaplanowania działań w kwestii parytetów do roku 2020.

Konferencja Women in Dispute Resolution organizowana jest przez międzynarodową grupę C5 – Business Information in A Global Context.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

08.05.2024

Zostaliśmy członkiem Niderlandzko-Polskiej Izby Handlowej!

Dołączenie do tej prestiżowej organizacji to dla nas ogromne wyróżnienie i okazja do dalszego rozwoju naszych międzynarodowych relacji biznesowych. Jesteśmy dumni, że m...

Aktualności
Zostaliśmy członkiem Niderlandzko-Polskiej Izby Handlowej!

16.04.2024

Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska

Nasze doradztwo miało charakter kompleksowy i obejmowało wszystkie etapy transakcji, w tym badanie prawne due diligence, przygotowanie i negocjacje dokumentacji transakc...

Aktualności
Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys