Mec. Piotr Schramm w panelu Globalna Polska magazynu Manager

26.04.2016 Aktualności

Gala „Globalna Polska – czyli jak osiągnąć sukces zagranicą”, zorganizowana przez Wydawnictwo Business Magazine Manager oraz Vision Group, odbyła się 21 kwietnia br.

Podczas gali odbyła się debata, w której udział wzięli przedsiębiorcy, którzy osiągnęli sukces zagranicą jako polska firma oraz przedstawiciele biznesu, przedstawiciele zarządów innowacyjnych spółek, autorytety międzynarodowe, w tym Charles Lewington – były rzecznik prasowy premiera UK. Jednym z panelistów był również mec. Piotr Schramm, wspólnik w kancelarii GESSEL kierujący działem Special Cases/Risk & Support.

Podczas debaty dyskutowano o tym jak dbać i budować polską markę, co należy zrobić, żeby polskie produkty miały na rynkach polskich i zagranicznych jeszcze lepszą pozycję, oraz o tym jak ważne w firmie są działania Public Affairs i EU Relations.

Podczas Gali zostały również wręczone dyplomy zwycięzcom plebiscytu przeprowadzonego wśród czytelników magazynu Manager na najbardziej rozpoznawalną polską markę, która odniosła sukces zagranicą.

image1.JPG  image2.JPG  image3.JPG

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

29.05.2024

Nasi prawnicy zdali egzaminy zawodowe!

Wszyscy zdający w tym roku egzaminy zawodowe otrzymali już wyniki i wszystkie są pozytywne! Serdeczne gratulacje i wielkie brawa dla Adrianny Andruszewski...

Aktualności
Nasi prawnicy zdali egzaminy zawodowe!

28.05.2024

Cykl webinarów podatkowych!

Serdecznie zapraszamy na cykl webinarów podatkowych. Pierwsze spotkanie poświęcimy unijnym zmianom w podatku u źródła. Podczas szkolenia omówimy m.in.: - Jakie ...

Aktualności
Cykl webinarów podatkowych!
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys