Mec. Piotr Schramm w panelu Globalna Polska magazynu Manager

26.04.2016 Aktualności

Gala „Globalna Polska – czyli jak osiągnąć sukces zagranicą”, zorganizowana przez Wydawnictwo Business Magazine Manager oraz Vision Group, odbyła się 21 kwietnia br.

Podczas gali odbyła się debata, w której udział wzięli przedsiębiorcy, którzy osiągnęli sukces zagranicą jako polska firma oraz przedstawiciele biznesu, przedstawiciele zarządów innowacyjnych spółek, autorytety międzynarodowe, w tym Charles Lewington – były rzecznik prasowy premiera UK. Jednym z panelistów był również mec. Piotr Schramm, wspólnik w kancelarii GESSEL kierujący działem Special Cases/Risk & Support.

Podczas debaty dyskutowano o tym jak dbać i budować polską markę, co należy zrobić, żeby polskie produkty miały na rynkach polskich i zagranicznych jeszcze lepszą pozycję, oraz o tym jak ważne w firmie są działania Public Affairs i EU Relations.

Podczas Gali zostały również wręczone dyplomy zwycięzcom plebiscytu przeprowadzonego wśród czytelników magazynu Manager na najbardziej rozpoznawalną polską markę, która odniosła sukces zagranicą.

image1.JPG  image2.JPG  image3.JPG

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

19.02.2024

Chambers Global 2024

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma oraz poszczególni eksperci po raz kolejny zostali wyróżnieni przez wydawnictwo Chambers & Partners w tegorocznej edycji „...

Aktualności
Chambers Global 2024

06.02.2024

Diamenty Forbesa 2024

Diament Forbesa 2024 dla GESSEL! Jesteśmy dumni, że po raz kolejny otrzymaliśmy tak zacną nagrodę. Oznacza ona uznanie siły, zdolności budowania wartości i jakości...

Aktualności
Diamenty Forbesa 2024
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!