Michał Bochowicz został doradcą w drugiej edycji programu Campus Residency w Google Campus Warsaw

26.04.2018 Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że Michał Bochowicz został doradcą w drugiej edycji programu Campus Residency Program w Google Campus Warsaw.

Campus Residency to 6-miesięczny program dla globalnie myślących startupów z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej, który oferuje spersonalizowane wsparcie i wyjątkowy dostęp do zasobów i ekspertów Google. Campus Warsaw to wyjątkowe miejsce, gdzie przedsiębiorcy mogą zdobywać wiedzę i doświadczenie, nawiązywać kontakty i budować firmy, które mają szansę wejść na globalne rynki i zmieniać świat. W Campus Warsaw odbywają się setki wydarzeń organizowanych przez członków społeczności oraz partnerów, w tym największe programy akceleracyjne. W ciągu dwóch lat działalności do społeczności Campus Warsaw zapisało się ponad 13 tys. członków, a tylko w 2017 r. Campus zorganizował 400 wydarzeń, w których wzięło udział ponad 22 tys. osób. Od otwarcia Campusu zrzeszone w nim startupy pozyskały niemal 60 mln zł finansowania i utworzyły ponad 1000 miejsc pracy.

Michał Bochowicz, adwokat, managing associate, to specjalista w transakcjach fuzji i przejęć, ze szczególnym uwzględnieniem współpracy z funduszami private equity i venture capital. Obsługiwał wielomilionowe transakcje doradzając zarówno sprzedającym, jak i kupującym na każdym etapie transakcji. Doradza przede wszystkim klientom z branży finansowej, lotniczej oraz nowych technologii. Michał doradza nie tylko w transakcjach krajowych, ale również pomaga przedsiębiorcom w ekspansji przy przejmowaniu podmiotów zagranicznych, w tym w ramach prywatyzacji. Od dawna jest zaangażowany we współpracę ze start-upami oraz funduszami venture capital będąc członkiem zespołu GESSEL Tech.  

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

28.03.2024

Legal 500 – otrzymaliśmy wyróżnienia w międzynarodowym rankingu prawniczym!

Wyróżnienie indywidualne jako „Leading Individual” w kategorii Dispute Resolution otrzymała dr hab. Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz. Kancelaria i jej prawnicy są rek...

Aktualności
Legal 500 – otrzymaliśmy wyróżnienia w międzynarodowym rankingu prawniczym!

19.03.2024

Nowe Wydanie Komentarza do Kodeksu Spółek Handlowych!

Nowe Wydanie Komentarza do Kodeksu Spółek Handlowych!  Miło nam poinformować, że ukazało się drugie wydanie niezbędnika każdego specjalisty prawa korporacyjnego - "Ko...

Aktualności
Nowe Wydanie Komentarza do Kodeksu Spółek Handlowych!
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!