Michał Bochowicz został doradcą w drugiej edycji programu Campus Residency w Google Campus Warsaw

26.04.2018 Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że Michał Bochowicz został doradcą w drugiej edycji programu Campus Residency Program w Google Campus Warsaw.

Campus Residency to 6-miesięczny program dla globalnie myślących startupów z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej, który oferuje spersonalizowane wsparcie i wyjątkowy dostęp do zasobów i ekspertów Google. Campus Warsaw to wyjątkowe miejsce, gdzie przedsiębiorcy mogą zdobywać wiedzę i doświadczenie, nawiązywać kontakty i budować firmy, które mają szansę wejść na globalne rynki i zmieniać świat. W Campus Warsaw odbywają się setki wydarzeń organizowanych przez członków społeczności oraz partnerów, w tym największe programy akceleracyjne. W ciągu dwóch lat działalności do społeczności Campus Warsaw zapisało się ponad 13 tys. członków, a tylko w 2017 r. Campus zorganizował 400 wydarzeń, w których wzięło udział ponad 22 tys. osób. Od otwarcia Campusu zrzeszone w nim startupy pozyskały niemal 60 mln zł finansowania i utworzyły ponad 1000 miejsc pracy.

Michał Bochowicz, adwokat, managing associate, to specjalista w transakcjach fuzji i przejęć, ze szczególnym uwzględnieniem współpracy z funduszami private equity i venture capital. Obsługiwał wielomilionowe transakcje doradzając zarówno sprzedającym, jak i kupującym na każdym etapie transakcji. Doradza przede wszystkim klientom z branży finansowej, lotniczej oraz nowych technologii. Michał doradza nie tylko w transakcjach krajowych, ale również pomaga przedsiębiorcom w ekspansji przy przejmowaniu podmiotów zagranicznych, w tym w ramach prywatyzacji. Od dawna jest zaangażowany we współpracę ze start-upami oraz funduszami venture capital będąc członkiem zespołu GESSEL Tech.  

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

14.09.2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023 w kategoriach M&A, Capital markets: Equity, Capital markets: Debt. In...

Aktualności
Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

11.08.2023

Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023

Transakcja sprzedaży  100% udziałów w spółce PCB Technical Solutions Limited na rzecz spółki Sescom SA, której byliśmy doradzą w tym procesie,  jest w finale w prestiżow...

Aktualności
Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!