Kancelaria GESSEL ponownie została Doradcą Prawnym Roku w konkursie Nagrody PSIK!

08.06.2021 Aktualności

Z ogromną radością informujemy, że Kancelaria GESSEL drugi rok z rzędu została Doradcą Prawnym Roku w konkursie Nagrody PSIK!

To wielki zaszczyt i niezwykle ważna nagroda dla nas. Tym ważniejsza, że powtarzamy nasz sukces z zeszłego roku, a jak wiadomo utrzymanie się na szczycie jest często trudniejsze niż jego zdobycie. Serdecznie dziękuję wszystkich naszym klientom za wieloletnie zaufanie – to dzięki waszym transakcjom możemy cieszyć się z tej nagrody oraz wszystkim członkom PSIK za docenienie naszej pozycji na rynku. Ta nagroda jest zasługą całego wspaniałego zespołu naszej firmy założonej 28 lat przez Beatę Gessel. Doświadczenie zdobyte w ponad 400 transakcjach procentuje! Dear GESSEL Team – mamy to! Ponownie! Serdecznie Wam gratuluje!  
Marcin Macieszczak, parter zarządzający

Warto podkreślić, że znaleźliśmy się także w gronie finalistów w kategorii Doradca Prawny Roku Venture Capital, a sprzedaż Grupy Akomex, w której doradzaliśmy funduszowi Highlander Partners była jednym z finalistów w kategorii Transakcja Roku!

 

Konkurs Nagrody PSIK ma na celu uhonorowanie zarządzających funduszami private equity/venture capital oraz firm doradczych, banków i kancelarii prawnych za ich osiągnięcia na polskim rynku private equity/venture capital oraz działalność społeczną. Konkurs począwszy od pierwszej edycji w 2018 roku, promuje najwyższe standardy profesjonalne w branży private equity/venture capital oraz wkład inwestorów PE/VC w rozwój polskich spółek.

Organizatorem Konkursu jest Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych (PSIK), które od 2002 roku reprezentuje interesy sektora PE/VC oraz wspiera jego rozwój. Członkami PSIK są fundusze PE/VC aktywne w Polsce, jak również kancelarie prawne, banki i firmy doradcze działające na rzecz sektora.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!