Kancelaria GESSEL ponownie została Doradcą Prawnym Roku w konkursie Nagrody PSIK!

08.06.2021 Aktualności

Z ogromną radością informujemy, że Kancelaria GESSEL drugi rok z rzędu została Doradcą Prawnym Roku w konkursie Nagrody PSIK!

To wielki zaszczyt i niezwykle ważna nagroda dla nas. Tym ważniejsza, że powtarzamy nasz sukces z zeszłego roku, a jak wiadomo utrzymanie się na szczycie jest często trudniejsze niż jego zdobycie. Serdecznie dziękuję wszystkich naszym klientom za wieloletnie zaufanie – to dzięki waszym transakcjom możemy cieszyć się z tej nagrody oraz wszystkim członkom PSIK za docenienie naszej pozycji na rynku. Ta nagroda jest zasługą całego wspaniałego zespołu naszej firmy założonej 28 lat przez Beatę Gessel. Doświadczenie zdobyte w ponad 400 transakcjach procentuje! Dear GESSEL Team – mamy to! Ponownie! Serdecznie Wam gratuluje!  
Marcin Macieszczak, parter zarządzający

Warto podkreślić, że znaleźliśmy się także w gronie finalistów w kategorii Doradca Prawny Roku Venture Capital, a sprzedaż Grupy Akomex, w której doradzaliśmy funduszowi Highlander Partners była jednym z finalistów w kategorii Transakcja Roku!

 

nagrody psik 2021 300x141

Konkurs Nagrody PSIK ma na celu uhonorowanie zarządzających funduszami private equity/venture capital oraz firm doradczych, banków i kancelarii prawnych za ich osiągnięcia na polskim rynku private equity/venture capital oraz działalność społeczną. Konkurs począwszy od pierwszej edycji w 2018 roku, promuje najwyższe standardy profesjonalne w branży private equity/venture capital oraz wkład inwestorów PE/VC w rozwój polskich spółek.

Organizatorem Konkursu jest Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych (PSIK), które od 2002 roku reprezentuje interesy sektora PE/VC oraz wspiera jego rozwój. Członkami PSIK są fundusze PE/VC aktywne w Polsce, jak również kancelarie prawne, banki i firmy doradcze działające na rzecz sektora.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

08.05.2024

Zostaliśmy członkiem Niderlandzko-Polskiej Izby Handlowej!

Dołączenie do tej prestiżowej organizacji to dla nas ogromne wyróżnienie i okazja do dalszego rozwoju naszych międzynarodowych relacji biznesowych. Jesteśmy dumni, że m...

Aktualności
Zostaliśmy członkiem Niderlandzko-Polskiej Izby Handlowej!

16.04.2024

Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska

Nasze doradztwo miało charakter kompleksowy i obejmowało wszystkie etapy transakcji, w tym badanie prawne due diligence, przygotowanie i negocjacje dokumentacji transakc...

Aktualności
Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys