Natalia Jodłowska przedstawicielką ICC YAF

01.04.2019 Aktualności

Natalia Jodłowska znalazła się w gronie młodych praktyków arbitrażu, przedstawicieli ICC YAF (International Chambers of Commerce Young Arbitrators Forum). Została wybrana na dwuipółletnią kadencję (2019-2021).

Nowo wybrani przedstawiciele Young Arbitrators Forum (YAF) przez najbliższe dwa i pół roku będą odpowiedzialni za promowanie i rozwój dynamicznej globalnej sieci obejmującej ponad 10 000 członków. Będą również odgrywać kluczową rolę w rozbudowie sieci w swoich krajach i regionach, a także brać aktywny udział w organizacji wydarzeń na całym świecie (w 2018 roku YAF zorganizował ponad 140 wydarzeń). Obecnie wybrana grupa przedstawicieli jest jak dotąd największą i najbardziej zróżnicowaną pod względem płci i pochodzenia grupą (wybrano 72 specjalistów: 38 kobiet i 34 mężczyzn, z 46 krajów).

ICC YAF jest siecią młodych praktyków, arbitrów, prawników, in-house lawyers z 6 regionów świata (Afryki, Bliskiego Wschodu i Turcji; Północnej Azji; Południowej Azji; Europy i Rosji; Ameryki Łacińskiej i Ameryki Północnej), aktywnych w dziedzinie międzynarodowego arbitrażu, mediacji i alternatywnych metod rozwiązywania sporów, którzy co roku organizują ponad 100 imprez, konferencji i spotkań promujących arbitraż.

 

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!