Natalia Jodłowska przedstawicielką ICC YAF

01.04.2019 Aktualności

Natalia Jodłowska znalazła się w gronie młodych praktyków arbitrażu, przedstawicieli ICC YAF (International Chambers of Commerce Young Arbitrators Forum). Została wybrana na dwuipółletnią kadencję (2019-2021).

Nowo wybrani przedstawiciele Young Arbitrators Forum (YAF) przez najbliższe dwa i pół roku będą odpowiedzialni za promowanie i rozwój dynamicznej globalnej sieci obejmującej ponad 10 000 członków. Będą również odgrywać kluczową rolę w rozbudowie sieci w swoich krajach i regionach, a także brać aktywny udział w organizacji wydarzeń na całym świecie (w 2018 roku YAF zorganizował ponad 140 wydarzeń). Obecnie wybrana grupa przedstawicieli jest jak dotąd największą i najbardziej zróżnicowaną pod względem płci i pochodzenia grupą (wybrano 72 specjalistów: 38 kobiet i 34 mężczyzn, z 46 krajów).

ICC YAF jest siecią młodych praktyków, arbitrów, prawników, in-house lawyers z 6 regionów świata (Afryki, Bliskiego Wschodu i Turcji; Północnej Azji; Południowej Azji; Europy i Rosji; Ameryki Łacińskiej i Ameryki Północnej), aktywnych w dziedzinie międzynarodowego arbitrażu, mediacji i alternatywnych metod rozwiązywania sporów, którzy co roku organizują ponad 100 imprez, konferencji i spotkań promujących arbitraż.

 

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

19.02.2024

Chambers Global 2024

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma oraz poszczególni eksperci po raz kolejny zostali wyróżnieni przez wydawnictwo Chambers & Partners w tegorocznej edycji „...

Aktualności
Chambers Global 2024

06.02.2024

Diamenty Forbesa 2024

Diament Forbesa 2024 dla GESSEL! Jesteśmy dumni, że po raz kolejny otrzymaliśmy tak zacną nagrodę. Oznacza ona uznanie siły, zdolności budowania wartości i jakości...

Aktualności
Diamenty Forbesa 2024
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!