Otwarte Spotkanie ICC Polska: „Zmiany, zmiany, zmiany…”

02.10.2020 Aktualności

Kancelaria GESSEL wspólnie z ICC Polska serdecznie zapraszają do udziału w Otwartym Spotkaniu Komisji Arbitrażowej ICC Polska „Zmiany, zmiany, zmiany…”, którego tematem przewodnim będą zmiany w regulaminach LCIA, ICC, ICDR.

Spotkanie odbędzie się 7 października o godzinie 17:00 w siedzibie kancelarii GESSEL (Warszawa, ul. Sienna 39, 15p.) oraz w formie transmisji on-line poprzez platformę Microsoft Teams.

Na spotkanie zapraszamy zarówno członków Komisji Arbitrażowej ICC Polska, jak również wszystkie inne osoby zainteresowane problematyką arbitrażu.

W trakcie spotkania, w nieformalnej atmosferze, odbędą się dwie dyskusje panelowe, podczas których uczestnicy poruszą następujące tematy:

  • Jakie zmiany w regulaminach proponują międzynarodowe instytucje arbitrażowe (LCIA, ICC, ICDR)?

Moderator: dr Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz, Senior Partner, GESSEL
Paneliści: Maciej Jamka, Senior Partner, DWF Poland, Małgorzata Surdek, Partner, CMS Poland, dr Cezary Wiśniewski, Partner, Linklaters

 

  • Jakie zmiany w regulaminach proponują krajowe instytucje arbitrażowe?

Moderator: Justyna Szpara, Partner, Łaszczuk & Partners
Paneliści: Maciej Jamka, Senior Partner, DWF Poland, dr hab. Marcin Asłanowicz, Partner, Schoenherr Atorneys at Law

 

RSVP prosimy wysyłać na adres zaproszenia@gessel.pl z informacją o sposobie uczestnictwa w spotkaniu (w informacji zwrotnej powiadomimy Państwa o formie udziału w spotkaniu i ewentualnie prześlemy link do udziału online).

Więcej informacji TUTAJ.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

19.02.2024

Chambers Global 2024

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma oraz poszczególni eksperci po raz kolejny zostali wyróżnieni przez wydawnictwo Chambers & Partners w tegorocznej edycji „...

Aktualności
Chambers Global 2024

06.02.2024

Diamenty Forbesa 2024

Diament Forbesa 2024 dla GESSEL! Jesteśmy dumni, że po raz kolejny otrzymaliśmy tak zacną nagrodę. Oznacza ona uznanie siły, zdolności budowania wartości i jakości...

Aktualności
Diamenty Forbesa 2024
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!