Prawnicy Kancelarii GESSEL poprowadzili szkolenie dla Członków Stowarzyszenia DAFA

18.11.2019 Aktualności

Aldona Pietrzak, wspólnik, radca prawny oraz Maciej Boryczko, managing associate, radca prawny poprowadzili szkolenie dla Członków Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA, zatytułowane „Zabezpieczenie wykonawców w relacjach z GW”. Warsztaty odbyły się 14 listopada w Warszawie.

Formuła warsztatów spotkała się z aprobatą uczestników. Mamy nadzieję, że uda im się wynieść z tego spotkania wskazówki, które będą pomocne w ich działalności.

Więcej o szkoleniu: tutaj.

dafa 300x84

DAFA – STOWARZYSZENIE WYKONAWCÓW DACHÓW PŁASKICH I FASAD
Stowarzyszenie DAFA reprezentuje i promuje najwyższe standardy technologiczne dla nowoczesnego budownictwa dachów płaskich, zielonych i fasad. Wpływa na bezpieczeństwo funkcjonowania całej branży poprzez określanie wytycznych i wydawanie publikacji technicznych. W swoich szeregach skupia ponad 120 Członków: najbardziej rzetelnych wykonawców dachów płaskich i fasad, producentów i dostawców, rzeczoznawców, architektów i projektantów.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

29.05.2024

Nasi prawnicy zdali egzaminy zawodowe!

Wszyscy zdający w tym roku egzaminy zawodowe otrzymali już wyniki i wszystkie są pozytywne! Serdeczne gratulacje i wielkie brawa dla Adrianny Andruszewski...

Aktualności
Nasi prawnicy zdali egzaminy zawodowe!

28.05.2024

Cykl webinarów podatkowych!

Serdecznie zapraszamy na cykl webinarów podatkowych. Pierwsze spotkanie poświęcimy unijnym zmianom w podatku u źródła. Podczas szkolenia omówimy m.in.: - Jakie ...

Aktualności
Cykl webinarów podatkowych!
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys