Prawnicy Kancelarii GESSEL poprowadzili szkolenie dla Członków Stowarzyszenia DAFA

18.11.2019 Aktualności

Aldona Pietrzak, wspólnik, radca prawny oraz Maciej Boryczko, managing associate, radca prawny poprowadzili szkolenie dla Członków Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA, zatytułowane „Zabezpieczenie wykonawców w relacjach z GW”. Warsztaty odbyły się 14 listopada w Warszawie.

Formuła warsztatów spotkała się z aprobatą uczestników. Mamy nadzieję, że uda im się wynieść z tego spotkania wskazówki, które będą pomocne w ich działalności.

Więcej o szkoleniu: tutaj.

DAFA – STOWARZYSZENIE WYKONAWCÓW DACHÓW PŁASKICH I FASAD
Stowarzyszenie DAFA reprezentuje i promuje najwyższe standardy technologiczne dla nowoczesnego budownictwa dachów płaskich, zielonych i fasad. Wpływa na bezpieczeństwo funkcjonowania całej branży poprzez określanie wytycznych i wydawanie publikacji technicznych. W swoich szeregach skupia ponad 120 Członków: najbardziej rzetelnych wykonawców dachów płaskich i fasad, producentów i dostawców, rzeczoznawców, architektów i projektantów.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

19.02.2024

Chambers Global 2024

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma oraz poszczególni eksperci po raz kolejny zostali wyróżnieni przez wydawnictwo Chambers & Partners w tegorocznej edycji „...

Aktualności
Chambers Global 2024

06.02.2024

Diamenty Forbesa 2024

Diament Forbesa 2024 dla GESSEL! Jesteśmy dumni, że po raz kolejny otrzymaliśmy tak zacną nagrodę. Oznacza ona uznanie siły, zdolności budowania wartości i jakości...

Aktualności
Diamenty Forbesa 2024
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!