Prof. dr hab. Marek Michalski otrzymał tytuł naukowy profesora nauk prawnych

06.03.2014 Aktualności

Z przyjemnością informujemy, iż Prezydent RP Bronisław Komorowski nadał dr hab. Markowi Michalskiemu063, profesorowi UKSW, Dziekanowi Wydziału Prawa i Administracji UKSW i of Counsel kancelarii GESSEL, tytuł naukowy profesora nauk prawnych.

Prof. dr hab. Marek Michalski, związany z kancelarią GESSEL od 2008 roku, zajmuje się problematyką papierów wartościowych i instrumentów finansowych, publicznym obrotem papierami wartościowymi, prawem bankowym, prawem rynku kapitałowego i instytucji finansowych oraz prawem handlowym. Jest autorem oraz współautorem licznych publikacji naukowych o tej tematyce, w tym m. in. komentarzy do ustaw.

„Serdecznie gratuluję prof. dr hab. Markowi Michalskiemu tytułu naukowego profesora nauk prawnych. Bardzo się cieszę, że mamy w gronie naszej kancelarii wybitnych praktyków prawa ze znaczącym dorobkiem naukowym, docenionych za wybitne osiągnięcia naukowe” – mówi dr Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz, wspólnik zarządzający.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

08.05.2024

Zostaliśmy członkiem Niderlandzko-Polskiej Izby Handlowej!

Dołączenie do tej prestiżowej organizacji to dla nas ogromne wyróżnienie i okazja do dalszego rozwoju naszych międzynarodowych relacji biznesowych. Jesteśmy dumni, że m...

Aktualności
Zostaliśmy członkiem Niderlandzko-Polskiej Izby Handlowej!

16.04.2024

Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska

Nasze doradztwo miało charakter kompleksowy i obejmowało wszystkie etapy transakcji, w tym badanie prawne due diligence, przygotowanie i negocjacje dokumentacji transakc...

Aktualności
Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys