Przekaż swój 1% na rzecz Fundacji GESSEL dla Muzeum Narodowego w Warszawie

09.02.2017 Aktualności

Kancelaria jest założycielem i głównym sponsorem Fundacji GESSEL dla Muzeum Narodowego w Warszawie, którego celem jest powiększanie i upowszechnianie kolekcji sztuki współczesnej.

Fundacja GESSEL pomogła znaleźć wielu darczyńców na zakup prac do kolekcji sztuki współczesnej Muzeum Narodowego w Warszawie. Są to zarówno osoby prywatne jak i firmy. Tym samym zapoczątkowaliśmy myślenie o obywatelskim tworzeniu wspólnego dziedzictwa dla obecnych i przyszłych pokoleń. Prace kupione w latach 90. od ówcześnie młodych wschodzących gwiazd na polu sztuk wizualnych dziś warte są często kilkakrotnie więcej. Dzięki Fundacji prace te nie zostały wykupione przez zagranicznych kolekcjonerów, ale trafiły do największego Muzeum Narodowego w Polsce.

Każdy obywatel może pomóc w powiększaniu kolekcji sztuki najnowszej Muzeum Narodowego w Warszawie!

Jak przekazać swój 1%?

W odpowiedniej rubryce formularza PIT wpisz nr KRS naszej Fundacji: 0000110346

Oficjalny spis organizacji pożytku publicznego znajduje się na stronie: http://krs.ms.gov.pl

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi sprawozdaniami finansowymi, które zawierają informację na temat przeznaczenia środków pochodzących z 1% podatku na cele statutowe Fundacji – zakupy lub spłaty dzieł sztuki.

Możesz przekazać darowiznę na rzecz Fundacji GESSEL dla Muzeum Narodowego w Warszawie wykonując przelew na numer konta: 89 1140 1010 0000 4673 6900 1001.

www.fundacjagessel.pl 

gessel baner 1 fbk pop wymiary 1024x385

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

29.05.2024

Nasi prawnicy zdali egzaminy zawodowe!

Wszyscy zdający w tym roku egzaminy zawodowe otrzymali już wyniki i wszystkie są pozytywne! Serdeczne gratulacje i wielkie brawa dla Adrianny Andruszewski...

Aktualności
Nasi prawnicy zdali egzaminy zawodowe!

28.05.2024

Cykl webinarów podatkowych!

Serdecznie zapraszamy na cykl webinarów podatkowych. Pierwsze spotkanie poświęcimy unijnym zmianom w podatku u źródła. Podczas szkolenia omówimy m.in.: - Jakie ...

Aktualności
Cykl webinarów podatkowych!
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys