Referat dr Beaty Gessel – Kalinowskiej vel Kalisz na konferencji „Postępowanie cywilne w dobie przemian”

05.10.2016 Aktualności

1 – 2 października br. na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego odbyła się ogólnopolska konferencja naukowa „Postępowanie cywilne w dobie przemian podczas której przedstawiciele środowiska naukowego zaprezentowali najistotniejsze problemy związane ze stosowaniem dotychczasowych regulacji prawnych oraz przedstawili analizy proponowanych zmian w tym zakresie.

Dr Beata Gessel – Kalinowska vel Kalisz
, wspólnik zarządzający w kancelarii GESSEL, wygłosiła referat pt.: „Powództwo o ustalenie na kanwie umów fuzji i przejęć (M&A)”. Dr Gessel przedstawiła wstępne wyniki prowadzonej przez siebie analizy orzeczeń arbitrażowych w związku z transakcjami M&A, wydanych przez międzynarodowe instytucje arbitrażowe (VIAC, ICC, AAA, SCC) oraz trybunały arbitrażowe ad hoc, ilustrując je wybranymi kazusami.

Prezentowana analiza jest wynikiem prowadzonych przez dr Gessel prac badawczych w ramach szerszej analizy roszczeń wynikających z naruszenia klauzul w umowach M&A.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

14.09.2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023 w kategoriach M&A, Capital markets: Equity, Capital markets: Debt. In...

Aktualności
Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

11.08.2023

Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023

Transakcja sprzedaży  100% udziałów w spółce PCB Technical Solutions Limited na rzecz spółki Sescom SA, której byliśmy doradzą w tym procesie,  jest w finale w prestiżow...

Aktualności
Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!