W sobotę, 16 czerwca, drużyna piłkarska Kancelarii GESSEL wzięła udział w rozgrywkach w ramach Kapitalnego Mundialu, który odbywał się na warszawskiej Arenie Futbolu (Ursynów, Koncertowa 4).

Reprezentacja Kancelarii w składzie: Marcin Macieszczak, Michał Boryczka, Maciej Boryczko, Paweł Kwiatkowski, Krzysztof Jasiński, Maciej Marczewski, Stanisław Najdek, Marcin Kasprzyk, Konrad Czech oraz Marcin Łaski (który gościnnie wystąpił w naszych barwach) dzielnie reprezentowała nasze kancelaryjne barwy w rozgrywkach Kapitalnego Mundialu. Mimo niedyspozycji zdrowotnych i nawału pracy drużyna prezentowała się znakomicie! 

Gratulujemy i dziękujemy za udział i świetną grę!

Kapitalny Mundial 2018 zorganizowany w ramach VI Igrzysk Rynku Kapitałowego to turniej piłakarski skierowany do wszystkich uczestników rynku finansowego w Polsce, m.in. spółek, biur maklerskich, autoryzowanych doradców, mediów ekonomicznych, kancelarii prawnych, firm doradczych czy agencji relacji inwestorskich, ale również wszystkich pozostałych podmiotów powiązanych z szeroko rozumianym rynkiem finansowym. W ramach tegorocznego Kapitalnego Mundialu rozegranych zostało kilkadziesiąt meczy piłkarskich w specjalnej formule na wzór prawdziwego Mundialu. W rozgrywkach wzięło udział 18 drużyn. Mecze zostały przeprowadzone według oficjalnych regulaminów sportowych dostosowanych do potrzeb Kapitalnego Mundialu.

 

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia (choć zdjęcia nie oddają sportowej atmosfery i woli walki naszych Piłkarzy):