Reprezentacja Kancelarii GESSEL na Kapitalnym Mundialu

18.06.2018 Aktualności

W sobotę, 16 czerwca, drużyna piłkarska Kancelarii GESSEL wzięła udział w rozgrywkach w ramach Kapitalnego Mundialu, który odbywał się na warszawskiej Arenie Futbolu (Ursynów, Koncertowa 4).

Reprezentacja Kancelarii w składzie: Marcin Macieszczak, Michał Boryczka, Maciej Boryczko, Paweł Kwiatkowski, Krzysztof Jasiński, Maciej Marczewski, Stanisław Najdek, Marcin Kasprzyk, Konrad Czech oraz Marcin Łaski (który gościnnie wystąpił w naszych barwach) dzielnie reprezentowała nasze kancelaryjne barwy w rozgrywkach Kapitalnego Mundialu. Mimo niedyspozycji zdrowotnych i nawału pracy drużyna prezentowała się znakomicie! 

Gratulujemy i dziękujemy za udział i świetną grę!

Kapitalny Mundial 2018 zorganizowany w ramach VI Igrzysk Rynku Kapitałowego to turniej piłakarski skierowany do wszystkich uczestników rynku finansowego w Polsce, m.in. spółek, biur maklerskich, autoryzowanych doradców, mediów ekonomicznych, kancelarii prawnych, firm doradczych czy agencji relacji inwestorskich, ale również wszystkich pozostałych podmiotów powiązanych z szeroko rozumianym rynkiem finansowym. W ramach tegorocznego Kapitalnego Mundialu rozegranych zostało kilkadziesiąt meczy piłkarskich w specjalnej formule na wzór prawdziwego Mundialu. W rozgrywkach wzięło udział 18 drużyn. Mecze zostały przeprowadzone według oficjalnych regulaminów sportowych dostosowanych do potrzeb Kapitalnego Mundialu.

 

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia (choć zdjęcia nie oddają sportowej atmosfery i woli walki naszych Piłkarzy):

 

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

19.02.2024

Chambers Global 2024

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma oraz poszczególni eksperci po raz kolejny zostali wyróżnieni przez wydawnictwo Chambers & Partners w tegorocznej edycji „...

Aktualności
Chambers Global 2024

06.02.2024

Diamenty Forbesa 2024

Diament Forbesa 2024 dla GESSEL! Jesteśmy dumni, że po raz kolejny otrzymaliśmy tak zacną nagrodę. Oznacza ona uznanie siły, zdolności budowania wartości i jakości...

Aktualności
Diamenty Forbesa 2024
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!