Rocznica uruchomienia Europejskiego Systemu Weryfikacji Autentyczności Leków

10.02.2020 Aktualności

Razem z Krajową Organizacją Weryfikacji Autentyczności Leków (KOWAL) świętujemy pierwszą rocznicę uruchomienia Europejskiego Systemu Weryfikacji Autentyczności Leków w Polsce i ponad rok wspólnych działań dla dobra i bezpieczeństwa pacjentów!

Europejski System Weryfikacji Autentyczności Leków stanowi unikalny w branży farmaceutycznej i pierwszy zakrojony na tak szeroką skalę w ochronie zdrowia system informatyczny, który służy nie tylko weryfikacji autentyczności produktów leczniczych, ale i optymalizacji procesów wytwarzania i dystrybucji leków na rynek europejski.

KOWAL, będąc podmiotem odpowiedzialnym za budowę i zarządzanie polskim system, stanowiącym część Europejskiego Systemu Weryfikacji Autentyczności Leków, stał się liderem wśród europejskich partnerów w wielu obszarach, w tym w Robotyzacji i Automatyzacji Procesów związanych z analizą tzw. alertów Systemu.

Więcej informacji o rocznicy uruchomienia Systemu znajdą Państwo na stronie KOWAL: https://www.nmvo.pl/sites/default/files/kowal_notka_prasowa_1-sza_rocznica.pdf

Cieszymy się, że mogliśmy wspierać naszego Klienta na wszystkich etapach związanych z wdrożeniem i bieżącym funkcjonowaniem Systemu.

W prace ze strony GESSEL zaangażowani są: Adam Kraszewskimanaging associate, radca prawny i Marta Grabiec, starszy prawnik, adwokat.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!