Rocznica uruchomienia Europejskiego Systemu Weryfikacji Autentyczności Leków

10.02.2020 Aktualności

Razem z Krajową Organizacją Weryfikacji Autentyczności Leków (KOWAL) świętujemy pierwszą rocznicę uruchomienia Europejskiego Systemu Weryfikacji Autentyczności Leków w Polsce i ponad rok wspólnych działań dla dobra i bezpieczeństwa pacjentów!

Europejski System Weryfikacji Autentyczności Leków stanowi unikalny w branży farmaceutycznej i pierwszy zakrojony na tak szeroką skalę w ochronie zdrowia system informatyczny, który służy nie tylko weryfikacji autentyczności produktów leczniczych, ale i optymalizacji procesów wytwarzania i dystrybucji leków na rynek europejski.

KOWAL, będąc podmiotem odpowiedzialnym za budowę i zarządzanie polskim system, stanowiącym część Europejskiego Systemu Weryfikacji Autentyczności Leków, stał się liderem wśród europejskich partnerów w wielu obszarach, w tym w Robotyzacji i Automatyzacji Procesów związanych z analizą tzw. alertów Systemu.

Więcej informacji o rocznicy uruchomienia Systemu znajdą Państwo na stronie KOWAL: https://www.nmvo.pl/sites/default/files/kowal_notka_prasowa_1-sza_rocznica.pdf

Cieszymy się, że mogliśmy wspierać naszego Klienta na wszystkich etapach związanych z wdrożeniem i bieżącym funkcjonowaniem Systemu.

W prace ze strony GESSEL zaangażowani są: Adam Kraszewskimanaging associate, radca prawny i Marta Grabiec, starszy prawnik, adwokat.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

19.02.2024

Chambers Global 2024

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma oraz poszczególni eksperci po raz kolejny zostali wyróżnieni przez wydawnictwo Chambers & Partners w tegorocznej edycji „...

Aktualności
Chambers Global 2024

06.02.2024

Diamenty Forbesa 2024

Diament Forbesa 2024 dla GESSEL! Jesteśmy dumni, że po raz kolejny otrzymaliśmy tak zacną nagrodę. Oznacza ona uznanie siły, zdolności budowania wartości i jakości...

Aktualności
Diamenty Forbesa 2024
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!